بسته بندی ماهی قزل الا

خرید سالمون بسته بندی در امارات

بسته بندی قزل آلا  بهترین روش نگداری ماهی و نگهداری طولانی مدت ماهی بسته بندی ماهی است. روش های زیادی برای بسته بندی ماهی وجود دارد که در ادامه هر کدام از این موارد را به شما معرفی می کنیم. بهترین روش بسته بندی ماهی استفاده از بسته بندی وکیوم است.

بسته بندی ماهی قزل الا

خرید سالمون بسته بندی در امارات

همان طور که گفته بهترین روش نگهداری ماهی بسته بندی قزل آلا است. بسته بندی حافظی معمولا پلاستیکی است که دور ماهی را میگیرد و موجب می شود دوام ماهی بیشتر شود.

هنگامی که ماهی را بسته بندی می کنید موجب می شود ماهی رطوبت خود را از دست ندهد، تازگی خود را حفظ کند و همچنین موجب کاهش سرعت اکسایش ماهی می شود.

روش های مختلفی برای بسته بندی ماهی وجود دارد. ما در این قسمت به تعدادای از آن ها اشاره می کنیم.

انواع بسته بندی ماهی:

استرچ فیلم، بسته بندی خلا(وکیوم) و اسکین پک

استرچ فیلم

این روش به این صورت است که فیلم پلاستیکی که دارای قدرت کشسانی بسیار بالایی است را به دور ماهی می پیچیم. این روش دارای مزایی زیادی است ولی قابلیت صادراتی کمی دارد.

از مزایی این روش میتوان به هزینه پایین، آسانی نیروی انسانی به صورتی نیازی به نیروی ماهر ندارید، قابلیت بسته بندی در اندازه های مختلف و همچنین نچسبیدن به محصول که موجب می شود مشتری محصول مناسبی را دریافت کند.

بسته بندی خلاء (وکیوم)

این روش یکی از بهترین روش های بسته بندی در جهان شناخته می شود که در حال حاضر شرکت بازرگانی پاشا این بسته بندی را به بازار ارائه می کند. برای اطلاع از محصولات ما و راه های ارتباطی با ما در انتهای مقاله می توانید مطالعه کنید.

بسته بندی خلاء (وکیوم) تا حد امکان هوای داخل بسته بندی خارج شده. این بسته بندی تا حد امکان اکسیژنی که داخل بسته بندی قرار دارد را خارج می کند. اکسیژن موجب خراب شدن و اکسیده شدن ماهی و مواد غذایی می شود.

 اسکین پک

دراین نوع بسته یک مقوای مقاوم به حرارت در زیر محصول قرار داده می شود. همچنین با استرنج فیلم که پلاستیک با قدرت کشسانی بالا استبر روی اینمحصول کشیده می شود. به احتمال بسیارزیاد شما ایننوع بسته بندی را در فروشگاه هایمواد غذایی دیده اید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی سنگسر طلایی را از ما بخواهید”

روش خرید انواع ماهی سنگسر طلایی از ما

همانطور که می دانید ماهی سنگسر در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید با کیفیت عالی هستید، می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.