بازار فروش عمده میوه خشک فله ای

بازار فروش عمده میوه خشک فله ای

بازار فروش عمده میوه خشک فله ای : برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کانال ها و بخش های مربوط به محصولات خاص و یافتن نمونه هایی از خریداران از دسته های مختلف ، مطالعات مربوط به محصول ما را بخوانید.

اگر صادرکننده با تجربه تری هستید ، می توانید مستقیماً به بازارهایی که معمولاً توسط واردکنندگان اروپایی عرضه می شوند بفروشید. با این حال ، این کار به تلاش بیشتری نیاز دارد ، و شما باید خریداران را متقاعد کنید که از مکان های دور خرید کنند. توجه داشته باشید که فروش مستقیم به کانال های خرده فروشی اغلب به معنای سرمایه گذاری بیشتر (مانند اجاره انبار در بازار هدف) ، مشارکت در فراخوان های خرید رقابت و امکان ارسال مقادیر کم مکرر (مانند هفتگی) و در کوتاه ترین زمان است. اما محصولات با کیفیت ما قدرت شما را بیشتر از دیگر تجار می کند.

در این مقاله قصد داریم درابره بازار فروش عمده میوه خشک فله ای صحبت کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي کنيم.

بازار فروش عمده میوه خشک فله ای

یکی از بازار فروش عمده میوه خشک فله ای صادرات و واردات است. واردکنندگان و صادر میوه و سبزیجات فرآوری شده را می توان بر اساس معیارهای مختلفی طبقه بندی کرد. درک این نکته ضروری است که همه این دسته ها برای صادرکنندگان نوظهور از کشورهای در حال توسعه مناسب نیستند.

به عنوان مثال ، برخی از شرکت های اروپایی در حال حاضر روابط بلندمدت با صادرکنندگان برجسته از کشورهای تولید کننده بزرگتر دارند. آنها حتی گاهی اوقات پیشنهادات کشورهای خاص را تبلیغ می کنند و حاضر نخواهند بود با شما همکاری کنند تا روابط فعلی آنها را خراب نشود. مخصوصا کشور ما که در تحریم های سخت قرار دارد.

همچنین خریدارانی هستند که دائماً به دنبال تأمین کنندگان جدید هستند تا وابستگی خود را به کشورهایی که بر بازار جهانی تسلط دارند از بین ببرند. ممکن است این شرکت ها برای پیشنهاد شما مناسب تر باشند ، به خصوص اگر شما محصولی مثل میوه را ارائه می دهید که در تحریم قرار دارد. از سوی دیگر ، این خطر وجود دارد که خریداران نسبت به شما متعهد نباشند و در صورت مشاهده قیمت بهتر یا محصولات با کیفیت بالاتر از نظر فرآیند ، ترکیب یا پایداری ، محصولات خود را در جایی دیگر خریداری کنند.

تصمیم بگیرید که کدام نوع خریدار با پیشنهاد شما بیشتر مطابقت دارد

بازار فروش عمده میوه خشک فله ای با توجه به پیشنهاد شما تعیین می شود. خریداران میوه و سبزیجات فرآوری شده را می توان در چند دسته طبقه بندی کرد. به خاطر داشته باشید که این طبقه بندی یک قاعده نیست ، زیرا بسیاری از خریداران فعالیت های متفاوتی را انجام می دهند (بیشتر آنها) و ممکن است در بیش از یک دسته قرار بگیرند. به طور کلی می توان آنها را بر اساس معیارهای زیر طبقه بندی کرد:

  • تخصص محصول و بخش: برخی از واردکنندگان با طیف وسیعی از محصولات (به عنوان مثال شرکت های تامین کننده بخش خرده فروشی) تجارت می کنند. در حالی که برخی فقط با یک نوع محصول (به عنوان مثال سبزیجات منجمد) سروکار دارند. معمولاً تمرکز بر واردکنندگان تخصصی آسان تر است ، زیرا آنها با محصولات ، بازار و رقابت آشنا هستند و می توانند شما را از تحولات مهم بازار مطلع کنند.
  • تخصص پردازش در مقابل تجارت: برخی از شرکتها میوه و سبزیجات فرآوری شده را به عنوان مواد اولیه محصولات نهایی وارد می کنند. بسیاری از آنها محصولات خود را وارد نمی کنند بلکه از عمده فروشان اروپایی خرید می کنند. با این حال ، برخی از شرکتها هستند که ممکن است مواد را مستقیماً وارد کنند (به عنوان مثال پوره یا کنسانتره برای تولید آب میوه). معامله گران عمده نیز وجود دارند که محصولات خود را بدون تغییر وارد و دوباره می فروشند. عمده فروشان گزینه ترجیحی برای تامین کنندگان کشورهای در حال توسعه هستند ، زیرا گزینه های بیشتری برای فروش محصولات شما دارند. شما می توانید بازار فروش عمده میوه خشک فله ای را از بین آن ها انتخاب کنید.

تخصص بخش بازار

  • برخی از شرکت‌ها مجهز به امکانات بسته‌بندی هستند و می توانند مستقیماً به خرده فروشان (تحت نام تجاری یا برچسب خصوصی خود) بفروشند. شرکتهای دیگر در زمینه تامین بخش خدمات غذایی (هتلها ، رستورانها ، پذیرایی ، موسسات) تخصص دارند. اگرچه بسیاری از تأمین کنندگان کشورهای در حال توسعه ترجیح می دهند به طور مستقیم به بخش خرده فروشی عرضه کنند ، اما به دلیل فشار زیاد برای قیمت های پایین تر و کیفیت و تقاضای صدور گواهینامه ، این امر بسیار دشوار است. تأمین کنندگان تخصصی بخش خدمات غذایی می توانند گزینه خوبی باشند زیرا تحت فشار زیادی از خرده فروشان قرار نخواهند گرفت.
  • تامین کنندگان بازار: شرکت هایی که با تامین کنندگان محصولات خاصی مانند ارگانیک ، قومی یا پایدار کار می کنند. این شرکت ها می توانند برای تأمین کنندگانی که نمی‌توانند با فشار قیمت و مقادیر زیاد ارائه شده توسط تامین کنندگان بزرگ رقابت کنند، مناسب باشند.

به نظر می رسد واردکنندگان تخصصی غالب ترین خریداران در بخش میوه و سبزیجات فرآوری شده هستند. واردکنندگان تخصصی به ویژه برای تامین‌کنندگان جدید مناسب هستند، زیرا تأمین مستقیم بخش خرده فروشی بسیار سخت است و به سرمایه گذاری زیادی در کیفیت و تدارکات نیاز دارد. با این حال، برای تولیدکنندگان مجهز و با قیمت مناسب، بسته بندی با برند می تواند یک گزینه باشد. با این حال، بسته‌بندی با برند بیشتر توسط واردکنندگان انجام می شود. که با زنجیره های خرده فروشی در اروپا قرارداد دارند.

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.