بازار فروش ماهی جنوب

فروش ماهی منجمد

تقریبا تمامی صیادان و پرورش دهندگان ماهی تهران را مرجع قیمت گذاری ماهی می دانند. این باعث می شود در مناطق دیگر هزینه ماهی بی دلیل افزایش یا کاهش پیدا کند. همین طور بازار فروش ماهی جنوب هم کاملا وابسطه به بازار تهران شده است. ما با ارتباط هایی که با صیادان در جنوب کشور برقرار کرده این ماهی تازه جنوب را با قیمت مناسب می توانیم تهیه کنیم.

بازار فروش ماهی جنوب کجاست

شهر های بندر عباس، بندر ماهشهر، آبادان،  خرمشهر و اهواز از شهر هایی هستند که بازار ماهی فعالی دارند. بازار ماهی بندرعباس بزرگترین بازار فروش ماهی جنوب و حتی ایران است. روزانه ماهی های بسیار زیادی در این مکان مبادله می شود. زمانی که شما نزدیک این بازار می شود افرادی را می بینید که زیر کپر ها در حال پاک کردن ماهی هستند و از تازگی این ماهی می گویند. متاسفانه شهرداری بندرعباس نتوانسته همه ماهی فروشان را در قسمت مسقف جمع کند.

بازار فروش ماهی در جهان

بازار فروش، می تواند به تجارت عمده بین ماهیگیران و بازرگانان ماهی ، یا فروش غذاهای دریایی به مصرف کنندگان منفرد ، یا به هر دو اختصاص یابد. بازارهای خرده فروشی ماهی، نوعی بازار است که ماهی را به دست مصرف کننده می رساند. شرکت بازارگانی حقیقی جزء بازار عمده فروش است و ماهی و ماهی های بسته بندی شده را به دست فروشگاه ها یا دیگر تجار می رساند.

تاریخچه و توسعه بازار فروش در جهان

بازارهای ماهی در دوران باستان شناخته شده بودند. آنها به عنوان یک فضای عمومی خدمت می کردند که در آن تعداد زیادی از مردم می توانستند در آنجا جمع شوند و درباره وقایع جاری و سیاست های محلی بحث کنند . از آنجا که غذاهای دریایی سریع از بین می روند ، از نظر تاریخی بیشتر اوقات بازارهای ماهی در شهرهای ساحلی یافت می شوند. هنگامی که یخ یا سایر روشهای خنک کننده ساده در دسترس قرار گرفت ، برخی از آنها در شهرهای بزرگ داخلی نیز راه های تجاری خوبی به ساحل داشتند.

از آنجا که حمل و نقل سریع در قرن نوزدهم و بیستم در دسترس قرار گرفت، از لحاظ فنی می توان بازار ماهی را در هر مکان ایجاد کرد. با این حال، به دلیل اینکه لجستیک تجارت مدرن به طور کلی از بازارها دور شده و به سمت خرده فروشی ها مانند سوپرمارکت ها سوق پیدا کرده است. اکنون بیشتر غذاهای دریایی در سراسر جهان از طریق این مکان ها مانند بیشتر مواد غذایی به مصرف کنندگان فروخته می شود.

فروشگاه ها و سوپر مارکت ها ماهی را در بسته بندی وکیوم به مشتری عرضه می کنند. شرکت بازارگانی حقیقی با بسته بندی انواع ماهی و آبزیان آماده ارائه خدمات به تجار و فروشگاه ها است. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.