بررسی سلامت و تغذیه میوه خشک

طرز تهیه کیک خوشمزه با میوه خشک

بررسی سلامت و تغذیه میوه خشک ، برای تجزیه و تحلیل میوه خشک، دانشمندان از نظرسنجی از 25،590 نفر که در این آزمایش شرکت کرده بودند ، استفاده کردند نظر سنجی ملی سلامت و تغذیه سال 2016 تا 2020 .

در این مقاله قصد داریم درباره بررسی سلامت و تغذیه میوه خشک صحبت کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي کنيم.

بررسی سلامت و تغذیه میوه خشک

پاسخ دهندگان اطلاعاتی در مورد غذایی که در 24 ساعت گذشته مصرف کرده بودند (به نام “یادآوری رژیم غذایی”) ارائه کردند.

میوه خشک فقط 3.7 درصد از کل میوه های مصرفی را به خود اختصاص داده است. با این حال ، در مجموع 1223 شرکت کننده مصرف میوه خشک را در یکی از دو فراخوان رژیم غذایی گزارش کرده اند که به دانشمندان اجازه می دهد میزان مصرف آنها را در این روزها مقایسه کنند.

همچنین اطلاعاتی در مورد سلامت شرکت کنندگان از جمله شاخص توده بدنی (BMI) ، دور کمر و فشار خون در حالت استراحت در دسترس در دسترس بود.

حتی پس از تنظیم عوامل جمعیت شناختی و شیوه زندگی، شرکت کنندگانی که مقدار قابل توجهی از میوه های خشک مصرف می کردند ، در مقایسه با افرادی که از رژیم غذایی بهتر استفاده نمی کردند ، BMI پایین تر ، دور کمر کوچکتر و فشار خون سیستولیک پایین تری داشتند.

وقتی محققان روزهایی را که یک شرکت کننده میوه خشک مصرف می کرد. با روزهایی که مصرف نمی کردند مقایسه کردند. دریافتند که میانگین مصرف کل کربوهیدرات ، فیبر رژیمی ، پتاسیم و چربی های غیراشباع بیشتر در روزهایی که میوه خشک می خورند بیشتر است. بررسی سلامتی و تغذیه میوه خشک نشان می دهد که افرادی که میوه خشک مصرف می کنند از سلامتی بیشتر بهره مند هستند.

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود. تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید. می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.