برنج ایرانی

برنج ایرانی

برنج ایرانی ، برنج یکی از اقلامی است که بر سر سفره تمامی ایرانی هست. ما در ایران برنج های مختلفی داریم. در این مقاله قصد داریم انواع برنج هایی که در ایران موجود است را معرفی کنیم. ما در این مقاله برنج های معروف ایرانی و برنج اصفهان یا همان لنجان را معرفی می کنیم. به همین جهت از شما درخواست دارم برنج منطقه خودتان را به ما معرفی کنید و در قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

مطالبی که در این مقاله بیان می شود

  • برنج ایرانی
  • برنج طارم
  • برنج هاشمی
  • برنج لنجان
  • محصولات ما
  • راه ارتباطی با ما

برنج ایرانی

ار معروف ترین برنج های ایرانی می توان به برنج طارم، برنج هاشمی، برنج رشتی، برنج امیراللهی و … اشاره کرد. از ویژگی اصلی برنج برای مردم ایران اول عطر و بوی برنج است. دومین عامل انتخاب مردم در انتخاب برنج قد کشیدن برنج است.

برنج طارم

برنج طارم یکی از برنج های درجه یک شمال است. این برنج در مازندارن و گیلان و دیگر استان های شمالی کشت می شود. برنج طارم در ابتدا در شهری در استان زنجان به اسم طارم کشت شده است. به همین جهت این برنج به اسم برنج طارم شناخته می شود. ما این برنج به صورت درجه یک و لاشه می توانیم در تناژ بالا در اختیار شما قرار دهیم.

اگر کیسه ای بخواهید در کیسه های 5 و 10 کیلویی این برنج موجود است. همچنین به صورت و تناژ هم این برنج موجود است.

برنج هاشمی

این برنج اولن بار در گیلان کشت شد. طبق شنیده ها این برنج توسط شخصی به اسم هاشمی کشت و شناسایی شده است به همین دلیل اسم این برنج هاشمی لقب گرفته است.

این برنج یکی از پر طرفدار ترین برنج های ایرانی است. دارای طعم و عطر بسیار خوبی است. این برنج در حال حاضر در استان های شمالی یعنی گیلان، مازندران و گلستان کشت می شود.

ما این برنج را هم می توانیم در اختیار شما قرار دهیم. انبار برنج های ما در شمال قرار دارد. اما دفتر اصلی ما در اصفهان است. این برنج را ما به صورت کیسه ای و فله می توانیم در تناژ در اختیار شما قرار دهیم.

برنج اصفهان

مردم هر شهر و استان برنج مخصوص به خودشان را دارند. مردم اصفهان برنج لنجان را برای مصرف دارند. ما این برنج را هم به صورت تناژ در خود اصفهان داریم. ما برنج لنجان، طارم و هاشمی را برای مردم اصفهان به صورت خرده فروشی نیز می توانیم ارسال کنیم. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با اینیستاگرام ما در ارتباط باشید.

ما انواع برنج های ایرانی و خارجی را تامین کرده. در دیگر مقاله ها به معرفی دیگر محصولات می پردازیم. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از طریق واتزاپ با ما در ارتباط باشید. اینیستاگرام ما را فالو کنید. ما در اینیستاگرام محصولات ویژه که هست را معرفی می کنیم.

کسب و کار ما، برای شما طراحی شده است “

روش خرید برنج ایرانی از ما

همانطور که می دانید  برنج ایرانی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید برنج ایرانی تازه و مقرون به صرفه هستید. می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم. برای مشاهده انواع محصولات ما در زمینه قهوه لطفا اینجا کلیک کنید.

 برای خرید انواع قهوه می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع قهوه فراوری و بسته بندی شده را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله ها و محصولات ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.