بسته بندی ماهی و میگو

بهترین راه برای ایجاد رضایت در مشتریان، ارائه محصول تازه و با طراوت است. ما در شرکت بازرگانی حقیقی، کارگاه‌های بسته بندی ماهی و میگو داریم. ما ماهی و میگو تازه، بهداشتی و با عمر طولانی را در اختیار شما قرار می دهیم. بسته بندی وکیوم تمام اکسیژن داخل بسته بندی ماهی و میگو را خارج کرده. این مورد باعث می شود که طول عمر محصول افزایش پیدا کند، محصول طراوت و طعم خود را حفظ کند، از همه مهم تر این است که مشتری راضی خواهد بود.

بهترین‌های فقط به اندازه خوب بوده‌اند.

فروش ماهی بسته بندی به امارات

نگهداری ماهی و میگو بسیار حساس است

نگهداری ماهی و میگو کار سخت و مهمی است. ماهی و میگو از زمان صید شروع به فاسد شدن می کنند. شما اگر 72 ساعت پس از صید توانستید ماهی را به مشتری برسانید برای مشتری قابل مصرف خواهد. اگر در این مدت فروش نداشته باشید محصول شما از بین خواهد رفت. ما با بسته بندی ماهی و میگو عمر ارسال محصول را تا نه ماه افزایش می دهیم.

بسته بندی وکیوم

بسته بندی ماهی و میگو باعث افزایش طول عمر محصول و طراوت شده. 

برای نگهداری طولانی مدت انواع خاصی از کالاها، به ویژه محصولات غذایی، بسته بندی وکیوم یک راه حل ایده آل است. چنین محفظه ای به طور موثری از غذا در برابر تماس با هوا و نفوذ رطوبت محافظت می کند. بسته بندی ماهی و میگو باعث می شود ماندگاری به طور قابل توجهی افزایش یابد.

 امروزه از بسته بندی وکیوم برای انواع محصولات غذایی توسط شرکت های صنایع غذایی استفاده می شود.

چنین بسته بندی تقریباً در هر یخچال مصرف کننده موجود است.

 

 بسته بندی وکیوک به لطف ظاهر شفافی که دارد، به خریدار امکان می دهد تا محصول را به دقت بررسی کرده و وضعیت آن را به درستی ارزیابی کند.

شادابی مطلق رمز موفقیت شماست. ماندگاری محصولات خود را افزایش دهید.

خرید سالمون بسته بندی در امارات

شما با تهیه بسته بندی ماهی و میگو وکیوم برای مشتری و خود ارزش افزوده ایجاد کنید. زمانی که شما به مشتری خود بهترین محصولی ممکن را ارائه می دهید، مشتری هم وفاداری خودش را به شما نشان خواهد داد. بسته بندی ماهی ماهی و میگو مدت زمان و عمر محصول را طولانی تر، مصرف را راحت تر و بهداشتی برای مشتری شما خواهد بود.

روش خرید انواع ماهی از ما

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

 

نام و نام خانوادگی:

اصلان حقیقی

شماره همراه

09134469940

شماره واتزاپ و تلگرام

09931997049

اینیستاگرام

@HAGHIGHi_company

آدرس

اصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی

ایمیل:

Aslan.hasghighi@gmail.com

Call Now Buttonتماس بگیرید