بلدرچین وکیوم برای امارات به چه صورت است؟

بسته بندی بلدرچین برای امارات

بلدرچین وکیوم برای امارات : بسته بندی وکیوم روشی برای ذخیره و نگهداری مواد غذایی در محیط بدون هوا است. این روش مزایای بسیار زیادر دارد. مانند اینکه محصولات برای چند روز بیشتر و بدون افت کیفیت ماقی می ماند. یکی از محصولاتی که برای امارات ارسال می شود بلدرچین وکیوم است.

بلدرچین وکیوم برای امارات به چه صورت است؟ بسته بندی وکیوم ویژگی ها  مازیا آن، بلدرچین و مصرف آن در کشور امارات موضوع هایی هستند که در این مقاله قصد داریم درباره آن موضوعاتی را بیان کنیم.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی و پرندگان را انجام می دهیم. برای خرید  تازه و بسته بندی ماهی(وکیوم، منجمد، صادراتی، فروشگاهی و …)، کبک، بلدرچین و…، کنسرو  تن، بلدرچین و … با ما تماس بگیرید.

بلدرچین وکیوم برای امارات به چه صورت است؟

بلدرچین یکی از پرندگانی است که به خاطر آگاهی مردم از ویژگی های آن خرید آن در تمامی کشورها افزایش پیدا کرده است. امارات یکی از کشورهایی است که مردم آن از این پرنده استفاده می کردند و امروزه میزان مصرف آن بسیار بالاتر رفته است.

بلدرچین وکیوم برای امارات صادر می شود. علت آن هم همین موضوع است. کیفیت بلدرچین ایران و میزان تولید بلدرچین در ایران بسیار زیاد است. همین موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت است.

بسته بندی وکیوم ویژگی ها و مزایا

دستگاه بسته بندی وکیوم یا خلا به منظور نگهداری مواد غذایی استفاده می شود. بیشتر این ماشین ها کیسه حاوی غذا را در محفظه خلا آب بندی می کنند. بعضی از انواع مواد غذایی باید در یک محیط بدون هوا ، معمولاً در بسته بندی هوا بسته شوند تا رشد میکرو ارگانیسم ها کاهش یابد. با بسته بندی خلا با خارج شدن هوا بیشتر باکتری ها از کیسه خارج می شوند، یک روش ذخیره سازی بسیار ایمن و بهداشتی فراهم می کند.

بلدرچین وکیوم برای امارات ارسال می شود. هم مدت نگهداری و هم باعث کیفیت بلدرچین می شود. برای خرید با ما تماس بگیرید.

بلدرچین و مصرف آن در کشور امارات ‏

مصرف مردم در این کشور بسیار بالا است. امارات با تولید بسیار بالا این پرنده اما هنوز نتوانسته در این زمینه خودکفا شود. در مقاله های قبلی درباره مصرف مردم امارات از بلدرچین توضیح داده ایم. این پرنده به صورت بسته بندی به فروش می رسد. بلدرچین وکیوم برای امارات یکی از پر سود ترین ها است. ما در زمینه بسته بندی فعالیت می کنیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

” بلدرچین یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید  بلدرچین از ما

همانطور که می دانید   بلدرچین دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع  با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید  بلدرچین برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع  می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع  و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.