بهترین برندهای کارگاه تولیدی لباس کار در جهان

لباس کار خدماتی

کارگاه تولیدی لباس کار : تقریباً مطمئناً شما قبلاً دارای مارک‌ها و لباس‌های کار هستید : شلوار جین، لباس‌های خاکی ، کت‌های جین، شاید یک کت معمولی یا یک پیراهن مجلسی. بسیاری از کمد لباس‌های کلاسیک برای کار در آن‌ها طراحی شده‌اند. این کار سخت و فیزیکی است  و این صراحت و دوام آنها است که باعث شده است، بسیاری از آنها از دهه‌های 1920 و 1930 تا کنون باقی مانده‌اند. در این مقاله قصد داریم درباره بهترین برندهای کارگاه تولیدی لباس کار در جهان صحبت کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شود.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بهترین برندهای کارگاه تولیدی لباس کار در جهان

کارگاه تولیدی لباس کار : امروزه لباس کار برای مقاصد زیاید استفاده می شود. لباس کار در شرایط فعلی باید مقاوم و در عین حال راحتی را ایجاد کند. از طرف دیگر باید مطابق سیاست و برند سازی شرکت باشد. شرکت ها برای جلب رضایت مشتری و ایجاد ساختاری زیبا اولین قدمی که انجام می دهند ایجاد لباس های متحد شکل در سازمان است.

در شرایط فعلی شرکت ها یکی از هزینه هایی که می کنند خرید لباس با کیفیت است. اما برند ها مختلفی در این زمینه وجود دارد که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم. برند ها در ایران کاملا فیک هستند، مگر اینکه شما خودتان آن لباس را از خارج کشور وارد کنید. تنها برندی که در حال حاضر تولیدی ها مختلف تولید می کنند، برند سبلان است.

لباس کار چیست؟

قبل از اینکه شروع به فکر کردن به “پیراهن و کراوات” کنید، لباس کار چیزی نیست که احتمالاً در محل کار بپوشید، مگر اینکه در صنعت ساخت و ساز مشغول به کار باشید یا یک طراح گرافیک باشید. این اصطلاح وارداتی آمریکایی «لباس کار» نیست . به معنای لباس اداری . در عوض، این نوعی لباس کاربردی است که برای کارهای دستی طراحی و ساخته شده است، حتی اگر از زاویه سبک، به ندرت برای آن پوشیده شود. و جای تعجب نیست، زیرا در حالی که لباس کار می تواند ارزان باشد. بسیاری از آن ها به دلیل کاربردی بودن و نه به صورت انبوه تولید می شوند. این روزها می توانند با جزئیات طراحی و پارچه های منحصر به فرد گران قیمت باشند.

بهترین برندهای لباس کار

کارهارت

یک بنرد آمریکایی، این برند از سال 1889 شروع به کار کرد. یکی از محبوب ترین برند های لباس کار است. این کارگاه تولیدی لباس کار هنوز در اروپا جایگاه خود را دارد. در این کارگاه انواع تولیدات لباس کار مانند شلوار، کاپشن، عرق گیر و … تولید می شود.

استن ری

Stan Ray، یک برند تگزاسی، از سال 1972 لباس هایی کار  تولید می کند. این کارگاه تولیدی لباس کار یکی از قدیمی به حساب می آید. ویژگی اصلی این برند این است که لباس کار را در رنگ های مختلف تولید می کند و به همین دلیل بسیار مورد توجه است.

برند های مختلف زیادی دیگری مانند  cat وجود دارد. شما هنگام خرید باید هدف از خرید خودتان را مشخص کنید. سپس با تولیدی های مانند ما تماس بگیرید و بهترین محصولی که به درد شرکت شما می خورد را خریداری کنید.

کارگاه تولیدی لباس کار : ما یک کسب و کار تولیدی هستیم که در سرتاسر ایران فعالیت می کنیم. ماموریت ما: ارائه لباس کار با کیفیت، بادوام و قابل شستشوی صنعتی به شرکت ها است. برای هر نیاز ایمنی و راحتی، ما لباس مناسب را تولید می کنیم. علاوه بر این، راه‌حل‌های ما کاملاً مطابق با هویت استفاده‌کنندگان مختلف است و به‌طور واضح تصویر سازمان شما را افزایش می‌دهد. به عبارت بهتر کاملا ما شرایط شخصی سازی برای شما می کنیم و محصولات را در اختیار شما قرار می دهیم.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کارگاه تولیدی لباس کار

کارگاه تولیدی لباس کار : ما کار با کیفیت و لباس های محافظ را به شیوه ای پایدار و سنجیده طراحی، تولید و توزیع می کنیم. خدمات بهینه به مشتریان دغدغه اصلی ما است. ما عمداً از کل فرآیند با مشتری مراقبت می کنیم. از طراحی و ایجاد مدل ها تا تولید و پیگیری توسط خدمات مشتریان ما. به لطف کارگاه های تولیدی خودمان، می توانیم عرضه را بدون وقفه تضمین کنیم.

ما به کسب و کار پایدار اهمیت زیادی می دهد . پایداری را به عنوان یک مدیریت تاثیر کامل تعریف می کنیم . ما می دانیم که فعالیت ما بر مردم و همچنین بر محیط زیست تأثیر می گذارد و بنابراین هدف ما کاهش تأثیر منفی و ایجاد و افزایش تأثیر مثبت در هر کجا که ممکن است است.

پاسخگویی و شفافیت در سیاست پایداری ما نقش اساسی دارد. این بدان معناست که: ما می خواهیم در قبال محصولاتی که تولید می کنیم و نحوه ساخت آنها پاسخگو باشیم. برای اطمینان از این پاسخگویی، ما شفافیت را تضمین می کنیم – در مورد منشاء مواد خام خود و در مورد افراد درگیر در فرآیند تولید.

پایداری، یک کلمه انجام دادن است

کارگاه تولیدی لباس کار : بلوک های سازنده تولید پایدار ما؟ ما لباس های خود را در واحدهای تولیدی خود در مبارکه و اصفهان طراحی و تولید می کنیم. ما طبیعتاً این واحدهای تولیدی را به صورت داخلی بررسی می کنیم، اما همچنین آنها را توسط طرف های خارجی بررسی می کنیم. تمام لباس های ما بر اساس اصل طراحی زیست محیطی طراحی شده اند: نقطه شروع ما نیازهای شما و کارمندان شما است. ما از پارچه‌های دارای گواهی Oekotex-100 استفاده می‌کنیم که فاقد مواد شیمیایی مضر هستند.

کارگاه تولیدی لباس کار : به لطف تجربه ای که داریم ما قادریم اقدامات مشخصی برای کاهش خطرات انجام دهیم. ما تمام لباس‌هایی را که تولید می‌کنیم برای بازیافت در عایق یا مبلمان می‌پذیریم، تولید را با هدف کاهش حمل‌ونقل جاده‌ای بومی‌سازی می‌کنیم. شما نیز می توانید سهم مهمی در تعدادی از این اقدامات کاهش CO2 داشته باشید، مانند انتخاب مواد نساجی. به “به ما کمک کنید حلقه را تکمیل کنیم” را ببینید.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.