تن ماهی ساحل

قیمت عمده کنسرو

تن ماهی ساحل ، یکی از شرکت های تن ماهی در ایران تن ماهی ساحل است. کارخانه این شرکت در بندرعباس قرار دارد. تن ماهی باید شرایطی داشته باشد که به عنوان یک برند خوب شناخته شود.

در این مقاله قصد داریم درباره شرکت های کنسروسازی مطالبی را بیان کنیم. یکی از شرکت های کنسروسازی که اسم آن را احتمالا شنیده اید. شرکت کنسروسازی ساحل است. امید واریم که اطلاعات ما برای شما مفید باشد. لطفا نظرات و تجربه های خودتان را با به اشتراک بگذارید. به کمک شما می توانیم محتوای تولید مان را بهتر از قبل کنیم.

ما به متمرکز بر روی ماهی های صنعتی از جمله ماهی هوور، گیدر، مارلین و … فعالیت می کنیم. برای اطلاع از خدمات ما، با شماره هایی که هست تماس بگیرید. همین طور ما ماهی های روز را در اینیستاگرام معرفی می کنیم. ما را در اینیستاگرام دنبال کنید.

تن ماهی ساحل

شرکت تن ماهی ساحل یکی از قدیمی ترین شرکت های کنسروسازی در ایران است. کارخانه این شرکت در بندرعباس قرار دارد. این شرکت در سال 1372 خورشیدی تاسیس شد. دفتر اصلی این کارخانه در تهران قرار دارد. این کارخانه در سال 1396 خورشیدی به یک شرکت خارجی واگذار شده است.

برای خرید تن ماهی و کنسرو ماهی باید به نکاتی زیادی توجه کرد. اما شما می توانید به برند هایی که معروف شده اند و مردم به صورت روزانه آن را خریداری می کنند اعتماد کنید. یکی از برند هایی که بسیار مورد توجه است. تن ماهی ساحل است.

تن ماهی که کیفیت نداشته باشد باعث می شود که به گوارش و سلامتی شما اسیب برسد. از دیگر کنسروهای ماهی که در حال حاضر برند شده اند، می توان به تن ماهی طبیعت، سیکارو، کلکا، تحفه و … اشاره کرد.

مرکز خرید تن ماهی در ایران بازار مولوی است. شما می توانید هر برندی را در این بازار پیدا کرده و خرید کنید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.