خرید ارزان ماهی گیدر

فواید ماهی گیدر

ماهی گیدر نیز یکی دیگر انواع ماهی صنعتی است. خرید ارزان ماهی گیدر می توان برای شرکت های کنسروسازی بیسار مورد توجه باشد. این ماهی یکی از بهترین گوشت های ماهی را دارا است. این ماهی علاوه بر این که مورد توجه شرکت های کنسروسازی است. مورد توجه آشپزان است.جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی ارزان برای کنسرو لطفا اینجا کلیک کنید.‏

گوشت این ماهی قرمز یا صورتی است. همچنین قسمت های سیاهی هم در گوشت آن دیده می شود. این ماهی بسیار برای کنسرو استفاده می شود و یکی از بهترین ماهی ها برای کنسرو  است.

ماهی گیدر

ماهی گیدر
ماهی گیدر

این ماهی دارای قسمت های گوشت تیره است. این قسمت ها فساد پذیر هستند و طعم تلخی دارند و بد مزه ای دارند. شما اگر به صورت تازه این ماهی را خریداری می کنید این قسمت های را از آن جدا کنید.

این ماهی در آب های جنوب کشور یعنی خلیج فارس ، دریای عمان و اقیانوس هند صید می شود. این ماهی دارای رنگ آبی است. این ماهی در جنوب به اسم گباب، جودر یا مومغ شناخته می شود.

این ماهی به طور متوسط 150 سانتی متر است. حداکثر طول این ماهی 180 سانتی بوده است.

ماهی صنعتی، ماهی گیدر

ماهی صنعتی
ماهی صنعتی

این ماهی مانند ماهی زرده، جک اسمیت، سلفیش و … جزء ماهی های تن است. ماهی گیدر یکی از مرغوب ترین ماهی تن است. به همین دلیل یکی از ماهی هایی که شرکت های کنسرو برای خرید مد نظر دارد این ماهی است. همچنین ماهی تن یا هوور نیز یکی دیگر از این نوع ماهی ها است.

با با ایجاد یک بستر راحت و ایمن برای خریداران و فروشنده آماده پذیرایی از شما هستیم که بهترین خدمات را برای شما آماده کنیم.

خرید ارزان ماهی گیدر

همان طور که گفته شد ما یک بستر راحت ایمن و ساده برای فروشنده و خریدار فراهم کرده ایم که در ابتدا شرکت ها بتوانند با قیمت مناسب ماهی خود را خریداری کنند. همچنین صیادان مطمئن از فروش خود و دریافت پول خود محصول خود را با ما به اشتراک قرار می دهند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی گیدر از ما

همانطور که می دانیدخرید ارزان ماهی گیدر می تواند چالشی برای شما باشد. همچنین ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی صنعتی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره انواع ماهی خوردنی با نام ، تصویر و عطر و طعم آنها (راهنمای جامع)‏ لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره تفاوت ماهی شیر و ماهی قباد و ارزیابی قیمت ماهی شیر لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره صادرات ماهی به روسیه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی دریایی و پرورشی  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید