خرید بچه ماهی قزل آلا اصفهان

قیمت ماهی سالمون در بازار اصفهان

خرید بچه ماهی قزل آلا اصفهان ، یکی از خرید و فروش هایی که در زمینه ماهی می شود فروش بچه ماهی قزل آلا است. ما در این مقاله قصد داریم درباره این موضوع با شما صحبت کنیم و فروش و خرید بچه ماهی قزل الا اصفهان را برای شما شرح دهیم. امیدواریم مورد نظر شما باشد. لطفا نظر های خود را با ما اشتراک بگذارید.

خرید بچه ماهی قزل آلا اصفهان

بچه ماهی قزل آلا در وزن های مختلفی موجود هستند. همچنین بچه ماهی ها در نژادهای مختلفی نیز موجود هستند. شما می توانید ماهی قزل الا را از چند سوت تا چند صد گرم خریداری کنید. قیمت بچه ماهی کیلویی قیمت گذاری نمی شود. بلکه به روش دانه ای قیمت گذاری می شود.

قیمت بچه ماهی با توجه به نژاد آن و شخصی که آن را پرورش داده است متفاوت است. در گذشته بیان می شود که بهتر است بچه ماهی قزل آلا آب شور را می توان در آب شیرین پرورش داد. اما در حال حاضر بعد از چند وقت که بعضی از پرورش دهندگان این کار را انجام داده اند. مشخص شده است که میزان تلفات آن ها در طول زمان بیشتر خواهد بود.

نژاد های ماهی قزل آلا

برای خرید بچه ماهی قزل آلا اصفهان توجه به نژاد خیلی مهم است. شما باید بچه ماهی را خریداری کنید که سرعت رشد آن بالا باشد. میزان تلفات آن کم باشد. همچنین میزان خوراک آن هم مهم است. اما معمولا میزان خوراک در تمامی بچه ماهی ها یکسان است.

بهترین نژاد بچه ماهی قزل آلا برای خرید را می توان نژاد فرانسه و اسپانیایی عنوان کرد. اما نژاد ایرانی این ماهی نیز در بازار هست. نژاد ایرانی هم یکی از نژاد هایی است که تلفات کمی دارد و سریع رشد می کند. تفاوت اصلی آن طول ماهی است. معمولا ماهی اسپانیای و فرانسه طول بیشتر دارند. اینگونه مشتری های خارجی بیشتر آن را می پسندند.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.