خرید بچه ماهی

خرید بچه ماهی

برای شیلات های خرید بچه ماهی که تلفات نداشته باشد و سرعت رشد زیادی داشته باشد بسیار دارای اهمیت است. در این مقاله قصد داریم درباره خرید بچه ماهی قزل آلا توضیحاتی بدهیم. همچنین شرایط بچه ماهی قزل آلا را بررسی کنیم.

خرید بچه ماهی

برای خرید بچه ماهی شما انتخاب های مختلفی دارید. نوع بچه ماهی قزل آلایی که شما انتخاب می کنید کاملا وابسته با به استراتژی است که شما برای ادامه کار خود انتخاب می کنید.

شما می توانید تخم چشم زده ماهی قزل آلا را خریداری کنید یا نه بچه ماهی سی صد گرمی ماهی قزل آلا را خریداری کنید. تماما این موضوع وابسته به شما است.

به نظر من اگر شما تازه شروع به کار کرده اید بهترین انتخاب بچه ماهی های 100 گرمی اسپانیایی هستند. بچه ماهی قزل آلا اسپانیایی این ویژگی را دارند که در برابر ناملایمات و شرایط بد مقاوت تر از دیگر ماهی ها هستند. همچنین اصلاح نژاد شده هستند و به راحتی در ایران قابل خرید هستند. هچنین سرعت رشد ماهی قزل آلا اسپانیایی بسیار بالا است.

این ویژگی های باعث شده است که خرید بچه ماهی قزل آلا اسپانیایی مقرون به صرفه تر از دیگر ماهی ها باشد. از دیگر بچه ماهی هایی که شما می توانید خرید داشته باشید. ماهی قزل آلا فرانسه و ایرانی است. ماهی فرانسه کشیده می شود و از نظر ظاهر زیبایی خوبی دارد. این زیبایی باعث می شود که مردم تمایل بیشتری برای خرید ماهی داشته باشند. اما ماه قزل آلای ایرانی گوشتی و تپل می شوند.

جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏

راه خدمت رسانی ما

خرید بچه ماهی قزل آلا
خرید بچه ماهی قزل آلا

ما بچه ماهی قزل آلا 50 تا 300 گرمی را به فروش می رسانیم. تمامی بچه ماهی های ما در آب شور پرورش داده می شود. ما هم بچه ماهی های اسپانیایی داریم و هم فرانسه و شما با توجه به دلخواه می توانید انتخاب کنید.

ما بچه ماهی را سر استخر به شما تحویل می دهیم. برای حمل بچه ماهی ها در منظقه ما ماشین برای این کار وجود دارد. اما اگر خود شما وسیله دارید هزینه کمتری برای حمل و نقل پرداخت می کنید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی قزل آلا را از بخواهید”

روش خرید بچه ماهی از ما

همانطور که می دانیدبچه ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل آلا زنده لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بچه ماهی قزل آلا اصفهان  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت بچه ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید