خرید قزل آلا

خرید و فروش ماهی قزل آلا

خرید قزل آلا ، در این مقاله قصد داریم درباره خرید قزل آلا و مشتری های احتمالی صحبت کنیم. همین طور روش های مختلف عرضه ماهی قزل آلا و خرید قزل آلا را برای شما می فرماییم.

ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پرورشی است که در ایران در حال تولید است. این ماهی برای یک محصول مصرفی است. از این جهت اولین مشتری آن مردم هستند. سپس رستوران ها را در این زنجیره می توان در آخرین زنجیره های خرید قزل آلا قرار دهیم.

ماهی قزل الا در ایران به صورت عمده در حال تولید است و کیفیت خوبی دارد. این باعث شده است که حجم بسیار زیادی از این ماهی به دیگر کشورها صادر بشود. اگر قرار بود حجم تولیدی ماهی قزل آلا در بازار ایران به فروش برسد قیمت ماهی قزل الا بسیار پایین بود و این باعث می شد دیگر ماهی ها هم قیمت پایینی داشته باشند.

خرید قزل الا برای صادرات

ماهی قزل الا صادراتی وزن های بالای یک کیلو دارد. ماهی قزل آلا سالمون نیز یکی از این نوع ماهی ها است. ماهی سالمون چون رنگ گوشت زیبایی دارند کشور خارجی تمایل بیشتری برای خرید آن دارند.

از کشورهای خریدار ماهی قزل آلا می توان به روسیه، اذربایجان، ترکیه، قزاقستان، بلاروس، عراق و امارات اشاره کرد. افغانستان و پاکستان از جمله کشورهایی هستند که ظرفیت صادرات به این کشورها بسیار وجود دارد. اما متاسفانه به خاطر شرایط سیاسی و جبر جغرافیایی صادرات کمی به این کشورها صورت می گیرد.

برای پاکستان به خاطر نزدیکی به دریا ماهی سالمون بالای سه کیلو گرم بسیار می تواند مورد توجه باشد. اما برای افغانستان تمامی ماهی قزل آلا در هر وزنی می تواند مشتری داشته باشد. فقط نیاز به بازاریابی دقیق است.

انواع ماهی قزل آلا

شما می توانید بچه ماهی قزل آلا، قزل آلا رستورانی یعنی بین 300 تا 600 گرم، زیر یک کیلو و یک کیلو به بالا را خریداری کنید. هر کدام از این موارد قیمت متفاوتی دارد. حتی افرادی که این ماهی ها را دارند متفاوت هستند. اما ما تمامی این ماهی های را در اختیار داریم و می توانیم در اختیار شما قرار دهیم. ما شرکت بازرگانی هستیم و سرمایه ما رابطه هایی است که در اختیار داریم. که هر حجم با قیمت خوب می توانیم ماهی را در اختیار شما قرار دهیم.

ماهی منجمد هم یکی دیگر از نوع خرید قزل آلا است. ماهی قزل آلا چون سرعت فساد پذیری بالایی دارند. همین طور کیفیت بالا قزل آلا شهرکرد، ماهی را پس از صید فراوری و منجمد کرده و سپس به رستوران ها و برای صادرات به فروش می رسانند.

ما در هر سایزی ماهی قزل الا منجمد را در اختیار داریم. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید