خرید لباس بیمارستانی بدون واسطه و مستقیم

مدل لباس بیمارستانی

خرید لباس بیمارستانی : یکی از ابزار های اساسی برای جلوی گیری از عفونت و ویروس در محیط بیمارستان و محیط های ناسالم لباس مناسب است. برای بیمارستان ها انواع لباس های یکبار مصرف و چند بار مصرف برای کادر درمان و بیمارن تولید می شود. از لباس های اتاق عمل تا لباس های ایزوله ای که امروزه برای ویروس کرونا مصرف می شود.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید لباس بیمارستانی

خرید لباس بیمارستانی : لباس های یکبار مصرف و چند بار مصرفی که برای بیمارستان ها تولید می شود از پارچه های استفاده می شود که تار پود ندارد. تار و پود باعث می شود که عفونت ها بین قسمت های مختلف باقی بماند و هنگامی که در دستگاه استریل قرار می گیرند به درستی استریل نشود.

استریل و بهداشتی بودن لباس های بیمارستانی از اهمیت بالایی بر خوردار است. لباس ها قرار است در محل های مهمی از جمله داخل اتاق عمل استفاده شود. اگر عفونت یا هر ماده خارجی از طریق لباس وارد بدن بیمار شود خطرات بسیار زیادی را برای او ایجاد می کند. در اتاق عمل پوست محافظتی انسان در برابر انواع میکروب ها باز می شود. به همین جهت بیمار اماده دریافت هر گونه میکروب و ویروسی که قابلیت انتقال داشته باشد.

از طرف دیگر این لباس ها ضد آب نیز هستند. لباس ها باید از کادر درمان نیز محافظت کند. همان قدر که بیماران در در خطر هستند، کادر درمان چند برابر بیشتر در قدر انتقال انواع بیماری هستند. کادر درمان با انواع بیماران رو به رو هستند. به همین جهت بهترین راه برای مقابله برای انتقال ضد آب بودن لباس ها خواهد بود. لباس های یکبار مصرفی که برای کادر درمان و بیماران است ضد آب است. در هنگامی که کادر درمان با بیمار سر و کار دارد امکان این وجود دارد که بیماری هایی مانند ایدز از طریق جهش خون به کادر درمان انتقال پیدا کند.

خرید لباس بیمارستانی از تولیدی

خرید لباس بیمارستانی : تولیدی های زیادی در ایران هستند که تولید لباس های بیمارستانی را انجام می دهند. اما متاسفانه خیلی از این تولیدی ها به صورت کامل خدمات تولید را انجام نمی دهند. به این صورت که پارچه برش خورده را از یک کارگاه به کارگاه دوزندگی انتقال پیدا می کند. پس از این که دوزنده کارخودش را انجام داد به کارگاه دیگری برای استریل و بسته بندی انتقال پیدا می کند.

این فرایند انتقال و دست به دست شدن توسط کارگاه های مختلف باعث می شود که لباس در تماس با محیط باشد. این تماس با محیط احتمال انتقال ویروس را بسیار زیاد می کند. بهترین راه این است که لباس ها در یک کارگاه تولید شوند. تولید انبوه در چند کارگاه هزینه تمام شده را کاهش می دهد. اما از طرفی شرایط بهداشتی را نیز در نظر نمی گیرند.

خط تولید ما کامل است و به صورت یکپارچه توان تولید بیش از 10000 دست لباس بیمارستان در روز را داریم. اما بیشتر بیمارستان ها و شرکت های پخش از ما پیش فاکتور می خواهند. اما برای ما کیفیت از درجه بالایی اهمیت قرار دارد. این لباس ها با جان افراد به صورت مستقیم ارتباط دارد. به همین جهت و مقایسه لباس های ما با دیگر لباس ها ما نمونه را همراه پیش فاکتور برای شما ارسال می کنیم. هزینه نمونه و ارسال نیز با شما خواهد بود. روزانه نزدیک به ده تا بیست شرکت و بیمارستان در روز از ما پیش فاکتور می خواهند. اگر ما بخواهیم برای تمامی این شرکت ها و بیمارستان رایگان ارسال کنیم بعد از مدتی به مشکل بر می خوریم.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.