خرید ماهی ارزان

خرید ماهی سالمون اصفهان

غذاهای دریایی را دوست دارید، اما احساس می کنید توانایی تهیه آن را ندارید؟ در اینجا نحوه خرید ماهی ارزان در فروشگاه های مواد غذایی آورده شده است. بنابراین مجبور نیستید بین بودجه و روش مورد نظر برای غذا خوردن یکی را انتخاب کنید.

ماهی ارزان قیمت را انتخاب کنید

ماهی تن و هلیبوت خوشمزه اما گران است. با خرید ماهی های ارزان تری که طعم مشابهی دارند اما هزینه بسیار کمتری دارند. ماهی خال مخالی را به عنوان جایگزین ماهی تن امتحان کنید . آیا به یک جایگزین خوب برای استیک های هالیبوت نیاز دارید؟ بیس راه راه یا وحشی گزینه های خوبی هستند.

اما در کشور ما بهترین ماهی که طعم و هزینه پایینی دارد ماهی قزل است. ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده ماهی قزل است و هزینه این ماهی نسبت تمامی نقاط جهان بسیار پایین است. برای خرید ماهی ارزان یکی از گزینه ها ماهی قزل است.

خرید به صورت عمده

یکی از راه های خرید ماهی ارزان خرید به صورت عمده است. دوست دارید بیش از یک شب در هفته ماهی بخورید؟ با خرید عمده غذاهای دریایی خود، پس انداز زیادی کنید. فروشگاه های انبار کیسه های بزرگ یخ زده میگو ، تیلاپیا ، ماهی آزاد ، صدف ، گربه ماهی و حتی خرچنگ را به فروش می رسانند. فقط وقتی به خانه رسیدید آنها را درون فریزر قرار دهید و هر هفته آنچه را که نیاز دارید بیرون بیاورید.

منجمد بخرید

فکر می کنید غذای دریایی تازه گران تر است زیرا تازه تر از منجمد است؟ معمولاً اینطور نیست. تا زمانی که در نزدیکی ساحل زندگی نکنید ، همه آن غذاهای دریایی “تازه” احتمالاً هنگام ورود به فروشگاه منجمد شده اند. و این بدان معنی است که غذای دریایی منجمد تازه ترین انتخاب است . بنابراین از پس انداز و دانش این که ماهی شما اندکی پس از صید منجمد شد ، لذت ببرید.

یک امتیاز خوب برای خرید منجمد: از آنجا که ماهی قبلاً یخ زده و ذوب نشده است ، تا زمانی که آماده استفاده نشوید ، می تواند دوباره در فریزر شما قرار بگیرد.

خرید ماهی ارزان در زمان درست

بخشنامه های فروش هفتگی را برای معاملات ماهی های مورد علاقه خود مشاهده کنید . وقتی قیمت خوبی پیدا کردید ، به اندازه شش هفته خرید کنید. این باید کافی باشد تا شما را به فروش بعدی برساند.

از دیگر ابزیان به جای ماهی استفاده کنید

اگر قصد دارید در غذاهای خود وعده غذایی دریایی قرار دهید ولی توان پرداخت ندارید از دیگر آبزیان استفاده کنید. در کشور ما اصلا دیگر آبزیان مورد استفاده قرار نمی گیرد. صدف، خرچنگ و … انواع آبزیان است که می توانید تهیه کنید.

ما توانایی این را داریم که هر نوع ماهی و آبزیانی که نیاز داریم را برای شما تهیه کنید. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.