خرید ماهی قزل آلا شهرکرد

ماهی قزل الا در زنجان

خرید ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از گزینه هایی است که باید حتما شما آن را مورد توجه خود قرار دهید. ماهی قزل آلا شهرکرد یکی از باکیفیت ترین ماهی های قزل الا است. همچنین شهرکرد را می توان قطب ماهی قزل الا و سالمون نیز معرفی کرد.

استان چهار محال و بختیاری یکی از استان هایی است که در زمینه پرورش ماهی قزل آلا شهرکرد بسیار پیش رفت کرده است.

ویژگی ماهی قزل آلا شهرکرد

ماهی قزل الا یک ماهی سرد آبی است. شهرکرد هم یکی از استان های برف خیز است. استان چهار محال و بختیاری را به عنوان بام ایران می شناسیم. حجم برف که در این استان می بارد باعث شده است. کارگاه ها و شیلات آب خود را از برف های آب شده تامین کنند. این یعنی این که ماهی قزل آلا پرورش یافته در این استان بسیار با کیفیت است.

ویژگی دیگر که ماهی های این استان دارند این است که معمولا بچه ماهی هایی که در این استان خریداری می شوند از اصفهان است. بچه ماهی هایی که در اصفهان پرورش داده می شوند در آب شور است. آب شور باعث می شود نیازی به مواد ضد عفونی و … نداشته باشند. همین موضوع باعث می شود ماهی قزل آلا شهرکرد در ابتدا اصلا از مواد صنعتی استفاده نکنند.

ماهی سالمون

ماهی سالمون
ماهی سالمون

ماهی سالمون قزل آلا، همان ماهی قزل آلا است. با این تفاوت که در بیست روز آخر که قصد دارند این ماهی را صید کنند رنگ دانه در غذای این ماهی قرار می دهند.

ماهی سالمون دارای گوشت نارنجی است. رنگ این ماهی باعث می شود که مشتری و مصرف کننده احساس بهتری نسبت به ماهی داشته باشد. البته زیبایی در غذا باعث احساس خوب می شود و به صورت غیر مستقیم باعث می شود مردم احساس بهتری نسبت به طعم غذا داسته باشند.

از طرف دیگر معمولا این ماهی را در اندازه های بزرگ صید می کنند. به همین دلیل خار ها و تیغ های این ماهی به راحتی جدا می شوند. همین موضوع باعث می شود که مصرف کننده احساس کند که این ماهی دارای تیغ کمتری است.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی قزل شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا خزر (قزل آلا خزر)‏  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرده فروش ماهی شمال در مسکو لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی شیر لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره مشخصات ماهی سفید  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره طرز تهیه ماهی قزل آلا رستورانی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.