خرید مستقیم تن ماهی برای فروشگاه ها

خرید مستقیم تن ماهی

خرید مستقیم تن ماهی : خرید مستقیم بر کسی پوشیده نیست که می تواند برای فروشگاه ها سوده ای بالایی داشته باشد. یکی از مواد غذایی که در فروشگاه به فروش می رسد کنسرو ماهی است.

خرید مستقیم تن ماهی برای فروشگاه ها، طعم ها و سایز کنسرو ماهی و انواع ماهی و تفاوت قیمتی کنسرو ماهی موضوع هایی هستند که قصد داریم درباره آن ها در این مقاله توضیح دهیم. لطفا شما هم تجربیات و اطلاعات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده انواع ماهی ها پرورشی و دریایی برای بازار و داخل و صادرات هستیم. برای خرید ماهی بسته بندی، کنسرو ماهی و … با ما تماس بگیرید.

خرید مستقیم تن ماهی برای فروشگاه ها

خرید مستقیم غذاهای دریایی از کشتی های ماهیگیری تجاری راهی عالی ‏برای دریافت غذاهای دریایی تازه است. برای خرید کنسرو ماهی نیز دقیقا به همین صورت است. ما شرکت بسته بندی کننده ماهی هستیم. کنسرو ماهی، بسته بندی وکیوم ماهی را عرضه می کنیم.

غذاهای دریایی را فقط می توانید از کشتی های ماهیگیری تجاری خریداری کنید. صید ماهیان تفریحی یا شناورهای چارتر فروش ماهی غیرقانونی است. همه کشتی های تجاری صید خود را مستقیماً به مصرف کنندگان نمی فروشند. اکثر کشتی ها با پردازنده های غذاهای دریایی یا سایر خریداران عمده فروشی غذاهای دریایی ارتباط دارند و همه صیدهایشان را از این طریق به بازار عرضه می کنند. کشتی های ماهیگیری برای فروش مستقیم محصولات خود به مصرف کنندگان ، نیاز به مجوز ویژه ای به نام فروشندگان محدود دارند. اما لنج دارها می توانند به هر صورتی که می خواهد ماهی خود را به فروش برسانند.

اما شرکت های کنسرو سازی و بسته بندی می توانند به هر صورتی دوست دارند کنسروماهی خود را به فروش برسانند.

طعم ها و سایز کنسرو ماهی

طعم کنسرو ماهی با توجه به عصاره هایی که استفاده می شود متفاوت است. کنسرو ماهی روغن زیتون یکی از کنسرو هایی است که در بین مصرف کنندگان بسیار طرفدار دارد.

ما انواع کنسرو ماهی با طعم های مختلفی را تولید می کنند. یکی از کنسرو های دیگری که کمتر در بازار وجود دارد کنسرو ماهی فلفلی است. برای خرید مستقیم تن ماهی می توانید با ما تماس بگیرید.

‏انواع ماهی و تفاوت قیمتی کنسرو ماهی ‏

ماهی های خانواده تن برای کنسرو ماهی مورد استفاده قرار می گیرد. در ابتدا که صنعت کنسرو ماهی شروع شد ماهی ساردین استفاده می شود. اما امروزه به خاطر فیله ای بودن ماهی تن، این ماهی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

ماهی هوور، گیدر، زرده، مارلین و … از جمله ماهی هایی هستند که برای کنسرو ماهی مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین ماهی هوور و گیدر است که از نظر قیمتی بالاتری دارد. ماهی زرده و مارلین هم از جمله کنسروهایی هستند که قمیت پایینی دارند ولی کیفیت بالایی ندارند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید کنسرو ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.