خرید و فروش ماهی آمور

قیمت ماهی کپور زنده

فروش ماهی آمور و خرید عمده ماهی آمور یکی از تجارت پر منفعت این دوران است. ماهی آمور یا ماهی کپور علفخوار یکی از انواع ماهی هاست که در این دوران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پرورش این ماهی خیلی ساده تر از ماهی قزل آلا است. این ماهی حتی در استخر های آب هم پرورش داده می شود.

این ماهی انواع گیاهان و جلبک های داخل استخر را می خورد. به همین دلیل مردم به صورت عادی نیز این ماهی را در استخرهای خود پرورش می دهند. این باعث شده است که مردم طعم این ماهی را دوست داشته باشند و در حالت عادی نیز این ماهی را مصرف کنند.

بازار صادراتی و فروش ماهی آمور

میزان مصرف این ماهی در آمریکا و اروپا نیز رو به افزایش است. ماهی آمور در حال تبدیل شدن به یک ماده محبوب است. آنها برای کنترل علفهای هرز در استخرهای باغ به انگلستان معرفی هستند.

ماهی آمور یکی از ماهی آب شیرین گیاهخوار از آسیای شرقی هستند. اگرچه ماهی آمار از محبوب ترین غذاهای دریایی در اتحادیه اروپا نیست ، اما افزایش واردات ماهی کپور در اتحادیه اروپا امیدوار کننده است. در 4 سال گذشته ، واردات ماهی کپور در اتحادیه اروپا با حدود 22٪ افزایش به 57.5 میلیون یورو در سال 2017 افزایش یافته است.

احتمال ادامه رشد قطعاً وجود دارد ، بنابراین اروپا در سال های آینده فرصت های جالبی را به صادرکنندگان کپور ارائه خواهد کرد. کشورهای اصلی واردات ماهی کپور در اتحادیه اروپا انگلیس ، ایتالیا ، اسپانیا و هلند هستند. در حال حاضر ، بزرگترین تامین کننده ماهی کپور در اتحادیه اروپا ، میانمار با 57 درصد از کل واردات اتحادیه اروپا است.

شرکت های تجاری با خرید عمده ماهی آمور یا ماهی فراوری شده آمور، یعنی فیله و بسته بندی ماهی کپور می توانند بازار بسیار خوبی در اروپا پیدا کنند. در حال حاضر ترکیه با خرید ماهی های ایران چه به صورت فراوری شده چه به صورت منجمد، اقدام ارسال این محصولات ایرانی به اتحادیه اروپا می کنند. از این رو از تمامی شرکت های تجاری و تمامی افرادی که برای بازار داخل یا خارج در حال فعالیت هستند دعوت به همکاری می کنیم که بازارهای جدید را پیش رو داشته باشیم.

“تازه ترین با بهترین کیفیت جهت فروش ماهی آمور در اختیار ماست”

فروش ماهی آمور

روش خرید عمده ماهی آمور از ما

خرید عمده ماهی آمور
خرید عمده ماهی آمور

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید با کیفیت عالی هستید، می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

خرید عمده ماهی آمور

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.