خرید و فروش ماهی قزل پرورشی

قیمت ماهی سالمون در بازار اصفهان

ماهی قزل پرورشی دارای معایب و مزایایی است، پرورش ماهی قزل در ایران در یک ده اخیر بسیار زیاد شده است. این باعث شده است بیشتر ماهی قزل موجود در بازار بسیار زیاد باشد و تقریبا ماهی قزل آزاد در بازار اصلا دیگر وجود ندارد. حتی بعضا ماهی رودخانه که در بازار وجود دارد، احتمال این وجود دارد که این ماهی ها پرورشی باشند با این تفاوت که با آب رودخانه پرورش داده شده اند.

ماهی قزل آلا پرورشی در جهان

قزل آلای، یک گونه ماهی برتر است که در آب شیرین پرورش داده می شود. این ماهی بومی منطقه ساحلی اقیانوس آرام در ایالات متحده آمریکا است و در اواخر قرن نوزدهم وارد اروپا شد. مقاومت و رشد سریع آن به سرعت ثابت شد به ویژه به خوبی با آبزی پروری سازگار است. قزل آلای امروزه تقریباً در تمام کشورهای اروپایی به ویژه در کشورهای ساحلی با آب و هوای معتدل پرورش داده می شود.

پرورش ماهی قزل
پرورش ماهی قزل

ماهی قزل آلای بومی اقیانوس آرام در آمریکای شمالی است. این ماهی از آلاسکا تا مکزیک وجود دارد. این ماهی از سال 1874 برای اهداف ماهیگیری تفریحی و آبزی پروری به آبهای تمام قاره ها به جز قطب جنوب وارد شده است.

در دهه 1950 با تولید خوراک های گلوله ای، تولید این ماهی بسیار گسترش یافت. شیلات ماهی قزل آلا در حوضه های آبخیز کوهستانی بسیاری از کشورهای گرمسیری و نیمه گرمسیری آسیا، آفریقای شرقی و آمریکای جنوبی نگهداری می شود. در نتیجه، چندین سویه محلی اهلی ایجاد شده اند. در حالی که برخی دیگر از طریق انتخاب انبوه و پرورش متقابل برای بهبود کیفیت فرهنگی بوجود آمده اند.

ماهی قزل آلا پرورشی در ایران

ایران به خاطر این که دارای مناطق مختلفی است و ماهی قزل یک ماهی مقاوم است. مردم ایران توانسته اند به خوبی این ماهی را پرورش دهند. اگر به نقشه پراکندگی پرورش ماهی قزل نگاهی بیندازیم می فهمیم که ایران چه کار بزرگی در این زمنیه انجام داده است.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.