سایت فروش ماهی

امروزه همه چیز با اینترنت قابل خرید و فروش شده است. ماهی هم یکی از محصولاتی است که با شرایطی که دارد در حال حاضر قابلیت فروش را دارد. شرکت بازرگانی حقیقی اما یک سایت فروش ماهی نیست. ما در این سایت اطلاعات درباره انواع ماهی ها و همچنین شرایط همکاری خودمان را بیان می کنیم. در این مقاله قصد داریم درباره سایت فروش ماهی خودمان برای شما توضیحاتی را بیان کنیم.

سایت فروش ماهی شرکت بازرگانی حقیقی

سایت فروش ماهی، شرکت بازگانی حقیقی با ایجاد یک بستر با هدف ایجاد ارتباط دو طرفه بین صیاد، پرورش دهنده با خریداران ایجاد شده است. اما خوب از طرفی ما دارای فروشگاه های تازه فروشی در سطح شهر اصفهان هستیم که این امکان را به ما می دهد که با پیک رایگان محصولات خودمان را در اختیار مردم اصفهان قرار دهیم.

از طرف دیگه با داشتن کارخانه ای فراوری و انجماد ماهی قزل الا توان تامین انواع ماهی برای مردم دیگر شهر ها و فروشگاه ها را نیز داریم.

ما اقدام تا به حال اقدام به طراحی سایت به صورت فروشگاهی نکرده ایم، اما شاید به مرور زمان و شرایط بازار این اقدام صورت بگیرد. زمینه اصلی کاری ما فروش عمده ماهی قزل آلا، سالمون، بولگا و ماهی های صنعتی است. ماهی های صنعتی که ما در حال حاضر آن ها را تهیه می کنیم، ماهی هوور، ماهی گیدر، ماهی اسبک، ماهی سلفیش و ماهی تن هستند. البته دیگر ماهی هایی که برای کنسرو استفاده می شوند هم برای ما قابل تهیه است.

ما به خاطر ارتباط هایی که به مرور ایجاد کرده ایم. توان تامین انواع ماهی اقیانوس، دریای عمان و خلیج فارس را داریم. از این جهت لطفا با ما تماس بگیرید.

خرده فروشی ما

سایت فروش ماهی
سایت فروش ماهی

ما سایت فروش ماهی نیستیم اما فروشگاه تازه داریم که از همان ماهی های کارخانه تامین می شود. این باعث می شود که تازه ترین ماهی ممکن را شما خریداری کنید. از طرف دیگر ماهی منجمد داریم. همان ماهی که در فروشگاه به فروش می رسد. روز قبل به کارخانه رفته و فراوری و بسته بندی می شود. ما می توانیم برای تمامی فروشگاه ها ماهی های خودمان را ارسال کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی را از سایت فروش ماهی ما بخواهید”

روش خرید ماهی از ما

همانطور که می دانید ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره صادرات ماهی قزل آلا به روسیه  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره روش صادرات ماهی به روسیه لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره چه ماهی به روسیه صادر می شود یا ‏ماهی صادراتی به روسیه چیست؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره نحوه صادرات ماهی به روسیه ‏لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی مارلین حلال گوشت است؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بسته بندی ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.