سایت ماهی

سایت ماهی

سایت ماهی ، امروز برای فروش انواع محصولات سایت فروش وجود دارد. این سایت ها معمولا به صورت تخصصی بر روی یک محصول خاصی فعالیت می کنند. در این مقاله قصد داریم درباره فعالیت که در این ساین انجام می دهیم توضیحات را بیان کنیم. امید واریم این اطلاعات برای شما مفید فایده باشد. لطفا نظر خودتان را درباره مطالب در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

شرکت بازرگانی حقیقی

ما یک شرکت بازرگانی هستیم که در زمینه ماهی فعالیت داریم. عمده کار ما فروش ماهی تازه است. اما در زمینه انواع ماهی برای صادرات نیز فعالیت می کنیم.

ما با شرکت های بسته به صورت قراردادی کار می کنیم. چون با توجه به هر کشور لیبل و مجوزات مخصوص به خود را می خواد. از طرف دیگر فاصله نیز خیلی در هزینه های تمام شده برای خریداران تاثیر گذار است.

برای کسانی که برای کشورهای شمالی قصد ارسال دارند. ما با شرکت های که در شمال کشور هستند قرار داریم. از طرف دیگر کشوری مثل روسیه یا آذربایجان از جمله کشورهایی هستند که باید کد رجیستر مخصوص به آن ها را داشته باشیم.

از این رو ما فقط با توجه به نوع مجوزات با شرکت های مختلف قرارداد امضا می کنیم. از طرف دیگر ماهی مثل قزل آلا نیاز است که سریعا بعد از صید فراوری روی آن انجام شود و سپس بسته بندی و ارسال شود. از این رو ما با شرکت های بسته بندی معتبر استان اصفهان و چهارمحال و بختاری کار می کنیم.

ویژگی ما این است که ارتباط هایی خوبی در زمنیه بسته بندی داریم. از طرف دیگر خرید ماهی نیاز به تخصص و هم چنین حضور مستمر در بازار دارد. قیمت ماهی روزانه تغییر می کند. ممکن است قیمت امروز و فردا پنج تا ده هزار تومان تفاوت داشته باشد. از طرف دیگر باید استخر ها آزمایشاتی را داشته باشند. ما سایت ماهی را راه اندازی کردیم تا در ابتدا مشتری ها و تامین کنندگان ما ارتباط بهتری با ما داشته باشند. همچنین بتوانید از این طریق اطلاعات بیشتری درباره ماهی در اختیار دوستان، مشتری ها و تامین کنندگان قرار دهیم.

سایت ماهی

سایت ماهی با برند شخصی آقای حقیقی کار می کند. در ادامه دیگر محصولات ما مثل قهوه و مواد صنعتی در سایت بارگزاری می شود. آقای حقیقی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدریت کسب و کار از دانشگاه های دولتی است. همچنین به صورت تخصصی در زمنیه بحران ها و استراتژی کسب و کار فعالیت می کنند.

این موضوع باعث شده است که شرکت بازرگانی حقیقی مقاوت و تاب آوری بسیار بالایی در حین بحران ها داشته باشد.امید واریم اطلاعات سایت برای شما مفید باشد. لطفا جهت خرید انواع ماهی با آقای حقیقی به صورت مستقیم در ارتباط باشید. اطلاعات تماس آقای حقیقی در ادامه قرار داده شده است.

“شما می توانید تازه ترین ماهی های پرورشی و دریایی بخواهید”

روش خرید از ما

همانطور که می دانید ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.