شرایط صادرات ماهی ماه نشان به روسیه

صادرات ماهی ماه نشان به روسیه

صادرات ماهی ماه نشان به روسیه : یکی از مشتری های اصلی ماهی در ایران کشور روسیه است. اما کشور روسیه ماهی با کیفیت و شرایط بهداشتی خاصی را خریداری می کند. یکی از بهترین ماهی های مخوصوصا ماهی قزل آلا ایران در شهر ماه نشان تولید و تهیه می شود.

شرایط صادرات ماهی ماه نشان به روسیه . چه ماهی هایی برای روسیه صادر می شود؟ بسته بندی که برای کشور روسیه انجام می شود به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پایخ دهیم. همین طور تجربه و اطلاعات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان را برای افزایش کیفیت محتوا به ما بفرمایید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی دریا، کنسرو ماهی و … هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

شرایط صادرات ماهی ماه نشان به روسیه

برای ارسال به روسیه شما باید حداقل هایی را رعایت کنید. از این حداقل ها می توان به آزمایشاتی که برای ماهی باید انجام دهید. شرایط بسته بندی که شما باید انجام دهید اشاره کرد.

شما برای صادرات به روسیه نیاز دارید که کد رجیستر داشته باشید. در حال حاضر 16 شرکت در ایران کد رجیستر دارند. باید ماهی در این کارخانه ها فراوری و بسته بندی شده باشد. از طرف دیگر شما باید هنگام خرید ماهی حتما به آزمایش مالاشیت ماهی توجه کنید.

چه ‏ماهی هایی برای روسیه صادر می شود؟

برای روسیه ماهی قزل آلا به صورت سفید و نارنجی یا همان سالمون ارسال می شود. ماهی سفید شمال یکی از دیگر ماهی هایی است که کشور روسیه خرید آن را انجام می دهد.

همین طور ماهی خاویاری، خود خاویار و ماهی های صنعتی مثل ماهی هوور، گیدر، مارلین، زرده و … را نیز خریداری می کند. اما می توان کنسرو ماهی را نیز به این کشور صادر کرد. صادرات ماهی ماه نشان به روسیه شامل ماهی قزل آلا، سالمون و بوگا می شود.

بسته بندی که برای کشور روسیه ‏انجام می شود به چه صورت است؟ ‏

همان طور که در ابتدا عنوان شد برای صادرات ماهی نیاز به کد رجیستر هست که شرکت های بسته بندی باید آن را انجام دهند. بسته بندی و فراوری معمولی که برای روسیه انجام می شود به این صورت است که شما باید ماهی را شکم و سر و دم را را بزنید. معمولا باید استخوان وسط آن نیز جدا شود. سپس منجمد شده و در بسته بندی کارتنی ارسال می شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.