ماهی قزل آلا

ماهی قزل آلا می تواند به صورت بسته بندی شده یا به صورت فله برای شما ارسال شود. ماهی به صورت پرورشی بوده و زیر نظر ما پرورش داده می شود. ما می توانیم ماهی قزل آلا در آب شور را در اختیار شما قرار دهیم. ماهی های قزل آلایی که در آب شور پرورش پیدا می کنند طعم بسیار خوبی دارند و گوشت تردی دارند. همچنین ما ماهی شیلات هایی در مناطق سرد سیر داریم. ما در این مناطق ماهی را با آب چشمه پرورش می دهیم. آب های چشمه بسیار خنک بوده و حاوی مواد معدنی بسیار زیادی است.

خرید قزل آلا تازه بسیار مهم است. شما ممکن است به سادگی ماهی قزل آلایی را خریداری کنید که کیفیت نداشته باشد. پس به شما توصیه می کنیم از جای مطمئن خرید کنید.

این ماهی یکی از ماهی برتر در جهان شناخته می شود. دلیل وجود  این که ماهی قزل آلاه در بالای لیست قرار دارد و عنوان پادشاه سلطنتی به خود اختصاص داده است. وجود چربی غیر اشباع و ویتامین بسیار زیاد در ماهی قزل آلا است. اگر شما بتوانید هفته ای دو بار ماهی قزل آلا میل کنید بسیار برای سلامتی شما مفید است. شما می توانید این ماهی را به صورت منجمد شده هم خریداری کنید. ماهی منجمد شده  تمامی مواد معدنی خود را حفظ می کند.

ویژگی ماهی قزل آلا

  • وزن ماهی از 400 گرم تا 2 کیلو گرم است.
  • امکان صید با توجه به اندازه و وزن مشتری.
  • شما می توانید به صورت پاک کرده یا پاک نکرده ماهی قزل آلا را دریافت کنید.
  • شیلات ما در اصفهان و شهرکرد پرورش یافته است.
  • زمان ثبت سفارش ماهی ها از آب صرفا جهت شما از آب گرفته می شود.
  • امکان آمدن به کارگاه شیلات.
  • با توجه به بازار روز بودن این محصول جهت قیمت تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی با ما

شرکت ما (شرکت بازرگانی حقیقی ) با همکاری با تعداد زیادی از کارگاه های پرورش انواع آبزیان و همکاری با بسیار از شرکت های بسته بندی می تواند تمام خواسته های شما را برطرف کند . شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
راه های ارتباطی با ما
Call Now Buttonتماس بگیرید