صادرات سالمون به امارات سوده است؟

خرید سالمون بسته بندی در امارات

صادرات سالمون به امارات : سالمون یکی ماهی پرورشی است که رنگ گوشت زیبایی دارد و خواص بسیار زیادی دارد. ما در ایران ماهی سالمون قزل آلا را داریم. این ماهی با ماهی سالمون نروژی تفاوت بسیار زیادی دارد. امارات هم با توجه به این که از گذشته ماهی یکی از غذاهای اصلی این کشور به شمار می آید یکی از مشتری های همیشگی این ماهی است.

صادرات سالمون به امارات سوده است؟ چه بسته بندی برای صادرات ماهی به امارت مورد استفاده قرار می گیرد؟ تجارت ماهی در امارات به چه صورت است؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موارد صحبت کنیم. لطفا اطلاعات خودتان و تجربیات که داشته اید را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده، فراوری کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا و ماهی های دریا هستیم. همین طور عرضه کننده ماهی های تن و کنسرو ماهی هم هستیم. برای خرید برای صادرات و بازار داخل با ما تماس بگیرید.

صادرات سالمون به امارات سوده است؟

ماهیگیری یکی از صنایع بزرگ در امارات متحده عربی و همچنین بخشی مهم از فرهنگ اماراتی است. اگرچه در هر شهر امارات حداقل یک بازار ماهی وجود دارد ، اما عجمان محبوب ترین و شلوغ ترین بازار ماهی در امارات را دارد. در بازار ماهی عجمان ، مردم می توانند انواع زیادی از غذاهای دریایی را با قیمت مناسب پیدا کنند.

صادرات سالمون به امارات و ماهی قزل آلا به این کشور از گذشته رواج داشته است. در گذشته ماهی سالمون و قزل آلا ایران به صورت بسته بندی برای فروشگاه های امارات ارسال می شد.

اما امروز به خاطر قاچاق هایی که صورت می گیرد کمتر از ماهی بسته بندی ایران را خریداری می کنند. اما همچنان ماهی سالمون و قزل آلا از ایران به این کشور ارسال می شود.

چه بسته بندی برای صادرات ماهی به ‏امارت مورد استفاده قرار می گیرد؟

بسته بندی که برای صادرات سالمون به امارات مورد استفاده قرار می گیرد بسته بندی وکیوم است. اما امروزه به خاطر این که قاچاق زیاد شده است ماهی به صورت تازه و در کلمن های یونولیتی به امارات ارسال می شود.

اما حالت دیگری که برای امارات ارسال می شود ماهی تازه فراوری شده است. ماهی را به صورت شکم خالی شده و در پلاستیک قرار می گیرد و در یخچال قرار می گیرند و با هواپیما به امارات ارسال می شود.

تجارت ماهی در امارات به چه صورت است؟ ‏

راه اندازی مشاغل تجارت ماهی در امارات متحده عربی با دسترسی به خلیج فارس ، یکی از بزرگترین گذرگاه های آبی منطقه ، دبی فرصت های بسیار خوبی را به سرمایه گذاران علاقه مند به راه اندازی تجارت ماهی در امارات ارائه می دهد.

صحبت از صنعت دریانوردی ، بنگاه داران خارجی که می خواهند به طور کامل یک شرکت در امارات متحده عربی داشته باشند ، می توانند بندر رایگان شهر دریایی دبی را انتخاب کنند ، یک منطقه اقتصادی که امکانات زیادی را به مشاغل فعال در این بخش ارائه می دهد. کسانی که می خواهند از انجام مراحل طولانی مرتبط با بخش تجارت جلوگیری کنند می توانند شرکت های ماهیگیری را در دبی و مناطق آزاد آن پیدا کنند.

سرمایه گذاری که امارات در زمینه تجارت قرار داده است باعث شده است که شرکت های تجاری زیادی در این کشور ایجاد شود و همین موضوع باعث می شود که ما بتوانیم ماهی سالمون خودمان را به تمامی نقاط جهان ارسال کنیم.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.