صادرات سالمون به کویت آیا مقرون به صرفه است؟

صادرات سالمون به کویت

صادرات سالمون به کویت : ماهی سالمون قزل یکی از ماهی های با تولیدی در ایران است که کیفیت آن بسیار بالا است. این ماهی کاملا شبیه به ماهی سالمون بوده و رنگ گوشت آن شبیه به این ماهی است.

صادرات سالمون به کویت آیا مقرون به صرفه است؟ ماهی سالمون در چه سایزی به کویت ارسال می شود؟ چه بسته بندی بری صادرات به کویت مورد استفاده می شود؟ در این مقاله قصد داریم درباره این سوالات پاسخ دهیم. لطفا انتقادات و پیشنهادات خودتان، همین اطلاعات خودتان در زمینه صادرات به کویت را با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه، فراوری و بسته بندی ماهی های صادراتی و فروشگاهی را انجام می دهیم. برای خرید صادراتی و ماهی بسته بندی برای فروشگاه های ایران با ما تماس بگیرید.

صادرات سالمون به کویت آیا مقرون به صرفه است؟

صادرات انواع ماهی از ایران به کویت صورت می گیرد. یکی از ماهی هایی که به تازگی تبدیل به کالای صادارتی به کویت قرار گرفته، ماهی سالمون است. صادرات سالمون به کویت به خاطر رنگ گوشتی که دارد و قیمت خوبی که دارد به مرور تبدیل به یکی از ماهی پر تقاضا در کویت می شود.

ماهی سالمون در چه ‏سایزی به کویت ارسال می شود؟

صادرات سالمون به کویت در سایز های مختلفی به کویت انجام میشود. اما بهترین سایز برای صادرات ماهی سالمون به کویت در وزن یک تا یک و نیم است. همین طور اگر بتوانید این ماهی را از اسنخرهای آب شور خریداری کنید برای مردم کویت بسیار خوش طعم تر است.

چه بسته بندی بری صادرات به کویت مورد ‏استفاده می شود؟

بسته بندی که برای کویت انجام می شود فقط صرفه جهت حفظ کیفیت ماهی است. اما برای ماهی سالمون چون سریع ماهی خراب می شود باید بسته بندی دیگه ای برای در نظر بگیریم.

بسته بندی که معمولا به صورت منجمد و در کارتن است. اما امارات و قطر بسته بندی وکیوم را نیز خریداری می کنند. برای صادرات سالمون به کویت بهترین حالت شکم خالی، سر و دم زده است که به صورت منجمد و یا تازه برای آن ها ارسال شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.