صادرات ماهی به روسیه

صادرات پرتقال خشک به روسیه

صادرات ماهی به روسیه یکی از فرصت هایی است که در اختیار ما قرار داده شده است. همچنین ماهی قزل الا که در ایران به خوبی پرورش داده می شود یکی از ماهی های محبوب روس ها است.

اگر در مورد میزان مصرف ماهی و غذاهای دریایی (از جمله خاویار) صحبت کنیم ، برخلاف بسیاری از تخمین ها در رسانه ها ، مصرف در روسیه بسیار بالا است. با آغاز سال 2014 به سطح 21-22 کیلوگرم رسید. در ایران مصرف ماهی برای هر ایرانی 11 کیلو گرم بیان شده است. این یعنی روس ها دو برابر ایرانی ها ماهی مصرف می کنند.

 یادآوری می کنم که طبق استانداردهای منطقی توصیه شده برای مصرف فرآورده های غذایی که مطابق با استانداردهای مدرن تغذیه سالم هستند و به تأیید وزارت بهداشت فدراسیون روسیه با شماره 614 مورخ 19 آگوست 2016 ، مصرف سالانه توصیه شده محصولات ماهی 22 کیلوگرم در سال است.

تمام صحبت ها در مورد مصرف ادعا شده در روسیه در سطح 13-14 کیلوگرم در سال سرانه قطعاً دور از واقعیت است و دستکاری می شود.

در سال 2015 ، با شروع پدیده های بحران بارز در اقتصاد روسیه ، طبق برآوردهای اقتصاددان ها ، فروش ماهی و غذاهای دریایی در این کشور حدود 10-12٪ کاهش یافته است. در همان زمان ، افت در بخش محصولات فرآوری شده 25-30 بود. در سال 2016 ، در مقایسه با سال 2015 ، 10٪ کاهش بیشتری در مصرف ماهی و غذاهای دریایی مشاهده شد.

دلایل کاهش مصرف ماهی در روسیه

به نظر S. Gudkov دلایل کاهش مصرف ریشه در قیمت گذاری در بازار ماهی خام دارد. بنابراین ، نمی بینیم که مصرف گوشت خوک یا مرغ در حال کاهش است. چرا؟ زیرا تولیدکنندگان این نوع گوشت ها به لطف افزایش بسیار چشمگیر تولید داخلی در سال های اخیر توانستند قیمت ها را کاهش دهند.

این نشان می دهد که مصرف کنندگان این محصول نسبت به قیمت حساس هستند. اگر قیمت ها برای آن ها به مقرون به صرفه شود دوباره مصرف ماهی را آغاز می کنند.

در بازار ماهی هیچ کمبودی وجود ندارد،. مواد اولیه وجود دارد ، اما قیمت بسیاری از انواع مواد اولیه از سال 2014 50-100٪ افزایش یافته است. دلیل این موضوع هم این است که محصولات ایرانی با واسطه ترکیه به روسیه ارسال می شود. ترکیه بازار بزرگی از بازار روسیه را در دست دارد.

 رودخانه و دریاچه ماهی های روسی امروزه حدود 5٪ از کل بازار را اشغال می کنند. اگر دو یا سه برابر بیشتر بود ، این امر می تواند همراه با سایر عوامل ، رشد قیمت ها را کند کند.

محصولات مناسب برای صادرات ماهی به روسیه

صادرات ماهی به روسیه
صادرات ماهی به روسیه

محصول شماره یک از نظر مصرف در روسیه شاه ماهی است. برای سال های زیادی این ماهی پیشرو در بازار بوده است. بعد ماهی خال مخالی ، ماهی قزل آلا ، کد ماهی و پولاک هستند.

بیایید یک محصول معروف مانند شاه ماهی را به عنوان نمونه ای از قیمت گذاری در نظر بگیریم. بیشتر شاه ماهی های ما یا اقیانوس اطلس یا اقیانوس آرام هستند. منابع اصلی تأمین شاه ماهی اقیانوس اطلس در خارج از فدراسیون روسیه – نروژ ، ایسلند ، اسکاتلند – در نتیجه تحریم بسته شده است.

جزایر فارو باقی مانده است که با استفاده از شرایط ، ماهی را با 20٪ گرانتر از بازار جهانی به روسیه می فروشند. شاه ماهی روسی هم در بازار خارجی و هم در بازار داخلی فروخته می شود. شاه ماهی بزرگ چربی در بازار داخلی باقی مانده است ، اما به دلیل محدودیت های واردات ، امروز 30٪ گران تر از بازار جهانی است.

این شرایط برای ماهی قزل آلا نیز وجود دارد. این به ما کمک می کند که ماهی قزل آلا خودمان را راحت تر به روسیه بفروشیم. اما روسیه دارای شرایطی برای ارسال است.

ما شرایط صادرات ماهی را به روسیه داریم و از شما دعوت به همکاری می کنیم.

“شما می توانید تازه ترین برای صادرات ماهی به روسیه را از بخواهید”

روش خرید ماهی قزل آلا از ما

ماهی قزل الا شهرکرد
ماهی قزل الا شهرکرد

همانطور که می دانید ماهی قزل آلا در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت بچه ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت هر کیلو ماهی حلوا سفید لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره آنچه در مورد میگو وحشی و پرورشی باید بدانید لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش عمده ماهی قزل آلا از شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی فروشی به صورت عمده لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت فروش ماهی قزل آلای پرورشی شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی شیر قیمت ‏آن و روش شناخت ماهی شیر از قباد ‏لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بازاریابی ماهی و فروش ماهی دریا و پرورشی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.