صادرات ماهی به قطر

بسته بندی ماهی دریا

صادرات ماهی به قطر، ارزش صادرات گروه کالایی ماهی آماده، خاویار و جایگزین خاویار  قطر در سال 2019 بالغ بر 68 هزار دلار بوده است. فروش گروه کالایی ماهی از قطر نسبت به سال 2018 از نظر ارزش 31 درصد کاهش یافته است. صادرات گروه کالایی “ماهی آماده، خاویار 31 هزار دلار کاهش یافته است.

این کشور دارای جمعیت بسیار پایینی است. اما در حال توسعه است و شرکت های آن قابلیت صادرات زیادی دارند. این کشور در قسمت استراتژیکی از خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد. این باعث شده است که صادرات این کشور و جهانگردی در این کشور بسیار توسعه پیدا کند.

با برنامه ریزی درست می شود میزان قابل توجه ای صادرات ماهی به قطر داشت. در حال حاظر ایران یکی از تامین کنندگان اصلی خاویار این کشور است. این باعث شده است که تجار این کشور با تجارت ایران آشنایی داشته باشند.

بازار صادرات ماهی به قطر

بخش شیلات و آبزی پروری قطر بر اساس نوع ماهی ساردین ، ​​ماهی خال مخالی ، ماهی تن ، باراکودا ، ماهی دیمرسال  ، ماهی آب شیرین ، گوش ماهی ، میگو ، خرچنگ دریایی و خاویار و گزارش گزارش تقسیم شده است.

بررسی اجمالی بازار قطر

پیش بینی می شود بازار شیلات و آبزی پروری در قطر رشد 5.1٪ را تجربه و ثبت کند. قطر این توانایی را دارد که در پرورش آبزیان مبتنی بر نمک دریایی به عنوان یک رهبر جهانی شناخته شود. این امر با تحقیق و اکتشاف منابع طبیعی آب این امکان پذیر است.

بخش شیلات قطر از دیدگاه اقتصادی ، اجتماعی و سنتی مهم است. در بسیاری از جوامع ساحلی ، این بخش فعالیت اقتصادی و فرصت های شغلی را فراهم می کند. پرورش آبزیان یک فعالیت سنتی در قطر نیست. زیرا تولید آبزی پروری قابل توجهی وجود ندارد. فعالیت های موجود در پرورش آبزیان توسط محققان در تأسیسات آب شیرین در مقیاس کوچک و با استفاده از ماهی تیلاپیا انجام شده است. بازار عمده ماهی در قطر در دوحه است. اگرچه بازارهای کوچکتری در الشمال ، الوکره و الخور وجود دارد.

تا به اینجا این تحقیق مشخص شده است که قطر در زمینه ماهی های آب شیرین بسیار ضعیف است و مشتری این نوع ماهی هم در این کشور زیاد است.

چه کشورهایی صادارت ماهی به قطر دارند؟

طبق اعلام مرکز تجارت بین الملل ، در سال 2018 ، نروژ ، ترکیه ، هند و پاکستان عمده ترین صادرکنندگان ماهی به بازار قطر هستند. نروژ سهم عمده 60 درصدی در بین آنها دارد. هیچ پرورش قابل توجه تجاری ماهی در قطر اتفاق نمی افتد. با وجود اینکه سطح کمی از تولید آبزی پروری وجود دارد .

قطر سرمایه گذاری در صنعت پرورش را تشویق می کند. در سال 2017 ، قطر برای حفاظت از ذخایر ماهی صدور مجوزهای جدید صید را متوقف كرد و “سقف صید ماهی از دریا” با 14000 تن در سال را تحمیل كرد.

ما آمادگی داریم هر محصول آبزی که شما نیاز دارد را مطابق استاندارد های جهانی برای صادرات آماده و تهیه کنیم. از این رو آماده هر گونه همکاری با شرکت های داخلی و خارجی هستیم.

روش خرید انواع ماهی از ما

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

صادرات ماهی به قطر

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
صادرات ماهی به قطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.