طرز تهیه میوه خشک روی بخاری

سیب خشک برای پذیرایی

طرز تهیه میوه خشک روی بخاری : من علاقه بسیار زیادی به میوه دارم و داشتم و خواهم داشت. برای همین موضوع ناراحت می شدم که چرا میوه زمستان را در تابستان یا برعکس نمی توانم بخورم.

در این مقاله قصد داریم طرز تهیه میوه خشک روی بخاری را توضیح دهیم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي کنيم.

طرز تهیه میوه خشک روی بخاری

طرز تهیه میوه خشک روی بخاری را همه ما حتما یک بار تجربه کرده ایم، به صورت خاسته یا ناخواسته. از گذشته مردم ما میوه ها در آفتاب قرار می دادند و میوه ها را خشک می کردند و در فصل های سرد، مسافرت ها و جنگ ها مورد استفاده قرار می دادند.

طرز تهیه میوه خشک روی بخاری هم کاملا به خشک کردن در آفتاب است. قدم اول برای خشک کردن میوه آن است که شما میوه ای که می خواهید را بشورید. سپس اگر دوست دارید پوست آن را بکنید یا بگذارید پوست آن باقی بماند.

سپس به صورت خرد شده در بیاورید. می توانید به صورت مکعبی باشد یا بررسی نازک باشد. حالا یک ظرف بردارید و میوه های خرد شده را درون آن بریزید، با توجه به میزان که می خواهید با ظرف بزرگ تر و مواد آب و آبلیمو درست کنید. این کار برای سیاه نشدن میوه انجام می شود. این روش خیلی ارزان تر و بهداشتی تر از اضافه کردن مواد دیگر است.

بعد از این که میوه ها با آب و آبلیمون آغشته شد، خشک کنید و روی سینی قرار دهید. طی 24 تا 48 ساعت میوه خشک شما آماده است. فقط طی این مدت هر از چند گاهی میوه ها را جا به جا کنید. این طرز تهیه میوه خشک روی بخاری بود.

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.