فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان

لباس یکبار مصرف اصفهان

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : در این مقاله می خواهیم درباره خط تولید لباس های بیمارستانی و لباس های یکبار مصرف صحبت کنیم. امروزه در شرایطی هستیم که تولید لباس های یکبار مصرف بسیار برای ما ضروری است. ایمنی طراحی به چند چیز عمده بستگی دارد.

 • استفاده از طراحی صحیح
 • استفاده از فرآیند صحیح برای مونتاژ ایمن
 • تحویل دستگاه ها با مستندات صحیح

استفاده از این روپوش تکمیلی همیشه باید در درجه دوم تجهیزات PPE موجود، استانداردها و گزینه های پروتکل در صورت وجود باشد. تصمیم برای اجرای این دستگاه باید با بررسی دقیق و با مشورت بخش بهداشت حرفه ای و کنترل عفونت موسسه مربوطه اتخاذ شود.

ما تولید کننده انواع لباس های ورزشی، کار، بیمارستان، پوشاک مردان و … هستیم. برای سفارش و خرید با ما تماس بگیرید. اگر قصد سفارش دارید با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید به صورت تکی خرید خود را انجام دهید، کافی است که به فروشگاه ما در دیجی کالا مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید. در حال حاظر امکان خرید از سایت وجود ندارد. پیشنهاد ما به شما این است که به دلیل سایز بندی پوشاک، برای خرید با ما تماس بگیرید و سایز دقیق را دریافت کنید. در پیج اینیستاگرام ما مشاهده کنید. شما می توانید به صورت تکی یا سفارشی از ما خرید انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : ورقه پلاستیکی U-Line 2 میل (مثلاً پارچه قطره ای نقاش). مواد نازک‌تر از 2 میل (38 میکرون) برای پوشیدن معمولی بسیار شکننده هستند. موادی با ضخامت بیشتر از 2 میل (50 میکرون) برای مدت طولانی بسیار حجیم هستند. استفاده از ورقه های پلاستیکی پارچه قطره نقاش عمومی منجر به پارگی در لباس های تولید شده می شود.

بنابراین، ما U-Line را توصیه می کنیم (حتماً قبل از ساخت فله مواد دیگر را آزمایش کنید).

برش وینیل CNC. حداقل منطقه برش پیشنهادی: 60 اینچ 86 اینچ (152 در 219 سانتی متر)

ابزار آب بندی حرارتی برای فیلم های پلاستیکی. می توان از هر ابزاری استفاده کرد، اما یک مهر و موم مستقیم به طول 2 اینچ (61 سانتی متر) امکان آب بندی ساده، قابل اعتماد و قابل تکرار را فراهم می کند.

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : الگو لباس یکبار مصرف

لباس مجلسی تقریباً متناسب با یک مرد سایز XL طراحی شده است. مدل دیجیتالی مورد استفاده در تصاویر زیر در حدود 180 پوند (82 کیلوگرم) و 6’2 اینچ (188 سانتی متر) است.

ساخت و مونتاژ

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : فرآیند تولید که در این سند مشخص شده است فرض می‌کند که خواننده به درستی آموزش دیده است، تمام تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) لازم را دارد و می‌تواند یک برش وینیل CNC را اجرا کند. ابزارهای برقی با کارایی بالا خطرناک هستند و نباید بدون راهنمایی مناسب استفاده شوند.

مراحل مقدماتی

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : حتما از پروتکل های ایمنی آزمایشگاه، از جمله وجود مانیتور ایمنی در حین ساخت، پیروی کنید

برای کاهش خطر، هر CNC، تمام قطعاتی که تولید می‌کند و هر صفحه از مواد باید توسط یک نفر اداره شود (مگر اینکه پروتکل ایمنی استاندارد آزمایشگاه خلاف آن را دیکته کند). این برای کاهش خطر انتقال از طریق تماس سطح مشترک است.

قبل از قرار دادن مواد روی تخت CNC، سطح کامل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بریدگی یا نفوذی در مواد وجود ندارد. اینها می توانند عملکرد لباس مجلسی را به خطر بیندازند.

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : ساخت

 • مواد را به اندازه تخت CNC برش دهید و روی تخت قرار دهید
 • ورقه پلاستیکی را از قبل برش دهید یا یک بار روی تخت به اندازه برش دهید. ابعاد الگوی لباس مجلسی تقریباً 58 * 84 اینچ است. توصیه می شود از متریال کمتر از 60 در 86 اینچ برای الگوهای لباس مجلسی استفاده کنید. اندازه ورق ترجیحی 64 * 90 اینچ است.
 • ورق را با برش وینیل CNC برش دهید. ابزار برش را با نرم افزار مناسب کاتر CNC اجرا کنید.
 • مواد را از تخت CNC بردارید. لباس مجلسی را با دقت از مواد اضافی جدا کرده و روی میز جداگانه قرار دهید.
 • هر گونه علامت گذاری (مثلاً تاریخ/زمان تولید، شماره سریال) را روی لباس انجام دهید. برای این کار از Sharpie™ استاندارد برای مشخص کردن تاریخ ساخت و شماره سریال استفاده شد.

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : مونتاژ

 • بازوها را تا کنید و مهر و موم کنید (
 • مواد لباس مجلسی را صاف روی یک میز قرار دهید. در حالی که بالای لباس به شما نزدیک است، گوشه های A و B را در دستان خود بگیرید. این گوشه ها را به سمت پایین لباس مجلسی تا کنید و آستین را روی خود تا کنید. گوشه‌های برچسب‌گذاری شده در شکل 2 را مطابقت دهید (A به A تا می‌شود، B به B تا می‌شود).
 • درز را در طول قسمت تا شده از گوشه A تا گوشه B ببندید.
 • اطمینان حاصل کنید که مهر و موم تا تمام طول بازو کشیده شده و با کشیدن روی درز بادوام است.
 • این کار را روی بازوی دیگر تکرار کنید و مراقب باشید که در همان جهت تا کنید.
 • (اختیاری) بازوها را از داخل به بیرون بچرخانید تا درزهای داخل لباس ظاهر شود. لباس مجلسی اکنون کاملاً ساخته شده است. با این حال، ممکن است ترجیح داده شود که درزهای جدید در قسمت داخلی آستین ها وجود داشته باشد تا بیرون. در این حالت، به سادگی از یقه به داخل آستین برسید، کاف را بگیرید و به سمت گردن بکشید. برای هر دو آستین تکرار کنید.

تضمین کیفیت و ضد عفونی

فروش خط تولید لباس بیمارستانی اصفهان : زمانی که تولید به پایان رسید بسیار اهمیت دارد لباس ها به درستی ضد عفونی و بسته بندی بشوند. لباس های بیمارستانی یا گان ها از پارچه ای درست شدن که کمتر میکروب را به خود بگیند. به همین جهت بسیار مهم است که برای سلامتی هر بیشتر بیمار ما ضد عفونی را به درستی انجام دهیم.

“شما می توانید تازه ترین پوشاک را از ما بخواهید”

روش خرید پوشاک از ما

همانطور که می دانید پوشاک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع پوشاک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع پوشاک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع پوشاک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.