فروش عمده فیل ماهی

فیل ماهی

فیل ماهی از جمله ماهی های خاویاری است. قیمت فیل ماهی با توجه به دسته بندی و سایز بندی آن ها متفاوت است. در حال حاضر که این مقاله نوشته می شود قیمت فیل ماهی هر کیلوگرم 180 هزار تومان است. اگر شما به صورت عمده خرید داشته باشید. شما می توانید با قیمت پایین تری خرید کنید.

فیل ماهی با ظاهری خنده دار و دارای بدن کشیده که شبیه این ماهی کمتر وجود دارد. فیل ماهی دارای باله های بزرگ، سینه و دو باله پشتی هستند. قبل از اولین باله پشتی ستون فقرات بزرگ است. فیل ماهی جلوی سینه خود باله ای دارند. پوزه پوشیده از منافذی است که حرکت و میدان های الکتریکی ضعیف را حس می کنند ، که در تشخیص طعمه استفاده می شود.

فیل ماهی
فیل ماهی

قیمت فیل ماهی

این ماهی در آب های شمال و جنوب قابل صید است. اما امروز پرورش دهندگان بسیار زیادی هستند که فیل ماهی پرورش می دهند. این ماهی در آب های سرد زندگی می کند ولی همان طور که گفته شد این ماهی در آب های جنوب در حال پرورش است.

اسم دیگر این ماهی بوگا است. بیشتر مردم این ماهی را به اسم بولگا می شناسند. ماهیان خاویاری بلوگا تنها گونه ماهیان خاویاری است که به طور فعال ماهی های دیگر را می خورد و یکی از بزرگترین ماهی های درنده روی زمین است.

ماهیان خاویاری بزرگسالان بلوگا قدرت شکار کمی دارند. اما فشار ماهیگیری توسط مردم بسیار زیاد بوده است. متأسفانه با تولید و پرورش این ماهی باعث آسیب به زیست بوم این ماهی می شود. قیمت فیل ماهی در حال حاضر همان طور که گفته شد 180 هزار تومان است. اما همان طور که خود شما می دانید قیمت ماهی به صورت روزانه است و ممکن است هر روز تغییر کند.

قیمت فیل ماهی
قیمت فیل ماهی

خاویار فیل ماهی

خاویار نام تخم ماهی است و ماهیان خاویاری بلوگا میلیون ها تخم تولید می کنند. شناخته شده است که افراد بزرگ حامل چند صد پوند خاویار هستند و خاویار ماهیان خاویاری بلوگا می تواند به اندازه 3500 دلار در هر پوند (8000 دلار در هر کیلو) باشد.

این ارزش باورنکردنی همراه با مقدار تخم هایی که یک ماهی خاویاری بلوگایی می تواند تولید کند ، این گونه را به با ارزش ترین ماهی در جهان برای ماهیگیران تبدیل می کند. این مقدار ممکن است عذاب ماهیان خاویاری بلوگا باشد.

در هنگام آماده سازی تخم ریزی ، صید ماهیان خاویاری بلوگا به راحتی توسط تارپون یا در شبکه انجام می شود. به همین دلیل تعداد این ماهی ها روز به روز رو به کاهش است.

این رودخانه از چندین دریا / رودخانه که در گذشته زندگی می کرد کاملاً از بین رفته است و دانشمندان از به خطر افتادن جدی آن می ترسند. به عبارت دیگر ، در تمام محدوده خود بسیار در معرض نابودی است. بدون محافظت بیشتر و اعمال تلاش های موجود ، ممکن است یکی از بزرگترین و جالب ترین ماهی های جهان را برای همیشه از دست بدهیم.

با این حجم صید این ماهی ممکن است یکی از بزرگترین و جالب ترین ماهی های جهان را برای همیشه از دست بدهیم. بدون محافظت بیشتر و اعمال تلاش های موجود، ممکن است یکی از بزرگترین و جالب ترین ماهی های جهان را برای همیشه از دست بدهیم.

“شما می توانید تازه ترین فیل ماهی و ماهی خاویاری را از ما بخواهید”

قیمت فیل ماهی

روش خرید انواع فیل ماهی و ماهی خاویاری از ما

ماهی همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی می باشید با کیفیت عالی هستید، می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

قیمت فیل ماهی

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.