فروش ماهی تن

خرید مستقیم تن ماهی

فروش ماهی تن ،  ماهی های تن عبارتند از ماهی هوور، ماهی گیدر، ماهی مارلین، ماهی زرده و بادبان ماهی. البته دیگر ماهی ها هم در زمره ماهی هایی که برای ماهی تن استفاده می شوند قرار می گیرند.

در این مقاله قصد داریم درباره فروش ماهی تن مطالبی را با شما در میان بگذاریم. امید واریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد. لطفا پیشنهادات خودتان را بهبود کیفیت با ما در جریان قرار دهید.

ما متمرکز بر روی ماهی های صنعتی فعالیت می کنیم. ما در طول سال ماهی های صنعتی را به صورت تازه و منجمد برای  فروش داریم. به همین جهت برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی تن

به صورت کلی ماهی گیدر و ماهی هوور از جمله خانواده ماهی تن قرار می گیرند. اما برای کنسرو ماهی از دیگر ماهی هایی که در بالا عنوان شد استفاده می شود.

بهترین مکان برای خرید ماهی تن چابهار است. اما برای خرید در این شهر شما باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنید. این ماهی را در فصل بهار صید می شود. همین طور ماهی های صید شده در این فصل عمدتا منجمد شده و برای دیگر ماه ها مورد استفاه قرار می گیرد.

فروش ماهی تن در شهر های بندی بسیار زیاد است. معمولا شرکت های کنسرو سازی افرادی را در این مناطق دارند و برای آن ها خرید انجام می دهند. حتی بعضی دیگر از این شرکت ها ، کارخانه خودشان را در این شهرها احداث کرده اند که بتوانند با قیمت پایین تر کنسرو خود را تولید کنند.

اما بعضی دیگر برای کاهش قیمت تن ماهی خود از دیگر ماهی استفاده می کنند. دیگر ماهی هایی که به عنوان ماهی تن به فروش می رسد. ماهی زرده، مارلین و بادبان ماهی هستند.

فصل صید این ماهی ها در فصل بهار است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی تن در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.