فروش ماهی زنده

فروش ماهی زنده

شرکت بازرگانی حقیقی فروش ماهی زنده را نیز شروع کرد. امروزه به خاطر شرایط و اهمیت مکان خرید ماهی قزل آلا ما تصمیم گرفتیم فروش ماهی زنده را نیز شروع کنیم. در این مقاله قصد داریم درباره اهمیت مکان خرید ماهی و فروش ماهی زنده برای شما توضیحاتی را عرض کنیم.

فروش ماهی زنده

فروش ماهی زنده از این جهت در حال حاضر دارای اهمیت شده است که میزان صادرات این ماهی افزایش پیدا کرده است. از طرف دیگر در حال حاضر به خاطر تورمی که وجود دارد فروشگاه های تازه فروشی اقدام به احداث اکواریوم هایی کرده اند.

فروشگاه های تازه فروشی با این کار ماهی زنده و تازه را در اختیار مشتری قرار می دهند. این یعنی مشتری راحت تر می تواند به آن ها اعتماد کند. از طرف دیگر فروشگاه ها خود را در برابر افزایش قیمت و تغییرات روزانه ماهی حفظ می کنند.

شما اگر قصد خرید دارد باید این موضوع را بدانید که حمل ماهی قزل آلا زنده بسیار سخت بوده و هزینه بالایی را بر شما تحمیل می کند. اما می تواند برای شما بازگشت سرمایه خوبی داشته باشد.

فروش ماهی صادراتی

یکی دیگر از اهمیت فروش ماهی زنده این است که شرکت هایی که برای صادرات نیاز به ماهی دارند. باید از شرایط تمیزی استخر ها آگاهی داشته باشند. آلودگی استخر می تواند خسارت های زیادی را به شرکت یا شخصی که قصد صادرات دارد  وارد کند. مخصوصا اگر شما قصد صادرات ماهی به روسیه یا اتحادیه اروپا را داشته باشید.

آلودگی استخر باعث می شود که ماهی در آزمایشاتی که روز ماهی انجام می شود رد شود و اجازه صادرات به اتحادیه اروپا و روسیه را نداشته باشد. از طرف دیگر امور دام و سلامت هم اجازه عرضه این ماهی ها را در بازار نمی دهند. از این رو مکان استخر و فروش ماهی زنده برای شما دارای اهمیت می شود.

ما با سابقه که در زمینه صادرات غیر مستقیم ماهی به کشورهای همسایه داریم. تمایم مشکلات احتمالی را شناسایی کرده و راه را برای شما هموار کرده ایم. در صورت تمایل به همکاری لطفا با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره قیمت ماهی سالمون امروز لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی کفشک جنوب لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره قزلالا قیمت ، فواید ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل آلا سرد آبی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید بچه ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید