فروش ماهی سالمون در زنجان چطور انجام می شود؟

ماهی قزل الا در زنجان

فروش ماهی سالمون در زنجان : ماهی سالمون یا ماهی قزل آلا رنگی یکی از محصولاتی است که در حال حاضر بسیار پرورش و صادر می شود. یکی از جاهایی که این ماهی را با کیفیت بالا تولید می کنند استان زنجان است.

فروش ماهی سالمون در زنجان چطور انجام می شود؟ چه شهر هایی در استان زنجان پرورش ماهی را انجام می دهند؟ مشتری های ماهی زنجان چه گروه یا چه کسایی هستند؟ در این مقاله قصد داریم درباره این موضوعات صحبت کنیم. لطفا اطلاعات خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. هیمن طور اگر پیشنهاد و انتقادی برای تولید محتوا داشتید با ما به اشتراک بگذارید.

ما عرضه کننده و بسته بندی کننده ماهی قزل آلا، ماهی دریا، ماهی های گرم آبی و کنسرو ماهی هستیم. برای خرید با ما تماس بگیرید.

فروش ماهی سالمون در زنجان چطور انجام می شود؟

فروش ماهی سالمون در زنجان مانند دیگر شهر ها به صورت عمده به شرکت های بازرگانی و بسته بندی صورت می گیرد. شما برای خرید می توانید مستقیم به شهرهای استان زنجان مراجعه کنید.

اما می توانید برای خرید ماهی زنجان با ما تماس بگیرید. ما بهترین ماهی قزل آلا در اصفهان، شهرکرد و زنجان را در اختیار داریم. می توانیم در سایز های مختلف ماهی را برای شما تامین کنیم.

چه شهر هایی در استان ‏زنجان پرورش ماهی را انجام می دهند؟

استان زنجام 8 شهرستان دارد. در بیشتر این شهرستان ها ماهی قزل آلا پرورش و به فروش می رسد. اما فروش ماهس سالمون در زنجان با ماه نشان شناخته شده است.

استان زنجان از رودخانه های فصلی و دائمی برخوردار است. همین طور از منابع زیر زمینی بسیار خوبی برخوردار است.

مشتری های ماهی زنجان چه گروه یا ‏چه کسایی هستند؟

در ایران استان های تهران، قزوین، اذربایجان شرقی و غربی مشتری های ماهی زنجان هستند. اما به دلیل نزدیکی به مرز برای کشورهای روسیه، آذربایجان و عراق از ماهی زنجان استفاده می شود.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.