فروش ماهی سالمون

صادرات سالمون به کویت

فروشگاه های اینترنتی و همچنین بسیاری از تأمین کنندگان و فروشگاه ها به افزایش فروش ماهی سالمون را گزارش داده اند. آن ها تقاضا بیش از حد و رشد فروش آنلاین را در دوران کرونا تجربه کرده اند.

“جای تعجب نیست که تجارت الکترونیکی بسیار خوب عمل می کند. برای محصولات ماهی قزل آلا و فروش ماهی سالمون نیز از  این  قاعده مستثنی نیست.

برخی از مشتریان ما به ما گزارش می دهند که فروش بیشتری از طریق تجارت الکترونیکی انجام می دهند. ما فقط یک سفارش بزرگ از یک سوپرمارکت تجارت الکترونیکی آلمان دریافت کرده ایم، که محصولات منحصر به فردی را سفارش گرفته است. به طور معمول در خارج از فصل اوج فروشگاه ها این مقادیر را نمی فروشند.

فروش ماهی سالمون دودی توزیع شده در 100 نوع طعم مختلف و دودی ماهی به فروش می رساند. سفارش تجارت الکترونیکی از آلمان بر روی 500 قطعه از حکاکی مخصوص ماهی قزل آلا است.

فروش ماهی سالمون در ایران

این ماهی به علت این که گوشت نارجی دارد و از نظر طعم کمی از قزل الا خوش طعم تر است بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. مردم ایران یکی کمترین مصرف کنندگان ماهی در جهان هستند. در ایران اما اصفهان کمترین میزان مصرف ماهی را دارد. اصفهان با مصرف سالانه 10 کیلو ماهی در سال یکی از شهرهایی است که کمترین میزان مصرف را ثبت کرده است. این در حالی است که ژاپن مصرف سالانه از شخص 70 کیلوگرم است.

پرورش ماهی سالمون

پرورش ماهی در ایران یکی از صنعت هایی است که نسبت به دیگر صنعت ها پیشرفت سریعتری داشته است. یکی از دلایل پیشرفت این صنعت این است که ماهی قزل الا و ماهی سالمون در مناطق کویری در حال پرورش هست. این پرورش های باعث شده که در ابتدا قیمت ماهی نسبت به دیگر کشور ها بسیار پایین باشد. چون مردم ایران میزان مصرف بسیار پایینی نسبت به دیگر کشورها دارد. از طرف دیگر باعث جذابیت این صنعت برای صادرات شده است.

استان های اصفهان، یزد، کهکلویه و بویر احمد از جمله استان هایی هستند میزان پرورش ماهی در آن ها افزایش پیدا کرده است.

خرید اینترنتی ماهی سفید در ایران

ماهی سفید همانطور که می دانید در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد و گرانترین ماهی سفید، ماهی دریایی می باشد. اگر به دنبال خرید اینترنتی انواع ماهی سفید می باشید می توانید از طریق سایت بازرگانی حقیقی اقدام نمایید. برای خرید انواع ماهی سفید باید با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره زیر در تماس باشید.

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره مدیر عامل09134469940
شماره مدیر فروش09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.