فروش ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد

فروش ماهی قزل الا در ماه نشان

ماهی قزل آلا در ایران و بین مردم به خاطر مواد مغذی و معدنی که دارد بسیار مورد طرفدار است. ما با فروش ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد ، در خدمت شما هستیم.

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد به خاطر آبی که در آن ماهی را پرورش می دهند بسیار مورد توجه است. همچنین میزان تولید که در شهرکرد داریم باعث توازن عرضه و تقاضا شده است. در این مقاله قصد داریم درباره ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد توضیحاتی بیان کنیم.

ماهی قزل آلا پرورشی

یک پرورش دهنده ماهی قزل آلا گفت: شیوع ویروس کرونا و اقدامات صورت گرفته در منطقه چهار محال و بختیاری در سال جاری ، تأثیر قابل توجهی در فروش و بازاریابی ماهی به بازار داشته است ، این نشان می دهد که ماهی قزل آلا برای جلوگیری از شیوع بیماری ها و باکتری ها به مراقبت های بهداشتی خوبی احتیاج دارد.

رورش ماهی قزل آلا بسیار دشوار است زیرا به مراقبت های بهداشتی خوب و مداوم نیاز دارد و به محیطی مناسب احتیاج دارد. زیرا علاوه بر حوضچه های تمیز به میزان کافی و روند تغییر آب ، به آب گرم در دمای بین 12 تا 16 درجه سانتیگراد نیز نیاز دارد. هر دوره خاص آب دهید.

پروژه های پرورش ماهی قزل آلا در ده سال اخیر که ایران با مشکل کم بود آب مواجه بوده است در کهکلویه و بویر احمد بسیار پیشرفت کرده و توانسته است عرضه و تقاضا را در بازار جواب گو باشد.

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد

ماهی قزل آلا پرورشی شهرکرد یکی از بهتری ماهی های ایران است که در حال حاضر بسیار آن در حال صادرات است. ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماهی قزل الا در سطح جهان است. در منطقه خاورمیانه فقط ایران و مصر توان تولید ماهی قزل آلا را دارند.

علت اصلی این موضوع آب و هوا و کیفیت آب این منطقه و وجود متخصصان در جهاد کشاوری است که باعث شده است که این استان بتوان به این خوبی در این زمنیه توسعه پیدا کند.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.