فروش ماهی قزل آلا

فروش عمده ماهی قزل آلا از زنجان

فروش ماهی قزل آلا ، ابعاد مختلف ماهی قزل آلا را در مقاله های قبلی مورد بررسی قرار داده ایم. در این مقاله بیشتر درباره محصولات و خدماتی که ما ارائه می کنیم صحبت می کنیم. فروش ماهی قزل آلا یکی از محصولاتی است که ما داریم و در حال حاضر به صورت عمده به بازار ارائه می دهیم.

فروش ماهی قزل آلا تازه

ما ماهی قزل آلا را به صورت تازه و منجمد در وزن های مختلف به فروش می رسانیم. ما ماهی قزل الا و سالمون را به صورت گسترده و در وزن های مختلف برای فروش داریم.

همین طور ما بچه ماهی آب شور را نیز برای فروش داریم. طبق تجربه پرورش دهندگان بچه ماهی های آب شور میزان تلفات کمتری نسبت به دیگر بچه ماهی ها دارند.

فروش ماهی 300 تا 600 گرمی برای رستوران ها، یکی از محصولاتی است که ما داریم. ما هم ماهی قزل الا آب شور و شیرین را برای رستوران ها برای فروش داریم. ماهی قزل الا آب شور طعم بهتری دارد اما ماهی آب شیرین و سرد گوشت ماهی استحکام بهتری دارد.

فروش ماهی قزل الا زیر یک کیلو، معمولا فروشگاه ها و تازه فروشی ها ماهی قزل الا زیر یک کیلو را برای فروش خود خریداری می کنند. ما می توانیم برای مجموعه از ماهی فروشی های اصفهان و تهران که علاقه مند باشند روزانه ماهی قزل آلا ارسال کنیم.

فروش ماهی قزل آلا بالای یک کیلو، قزل آلا بالای یکی کیلو به عنوان ماهی صادراتی شناخته می شود. می شود این ماهی را برای کشورهای دیگر بسته بندی کرد و ارسال کرد. البته بیشتر ماهی صادراتی در وزن های بالای 2.5 کیلو گرمی صورت می گیرد.

فروش ماهی قزل الا بالای دو و نیم کیلو، کشورهای خارجی بیشتر علاقه مند به مصرف ماهی های درشت هستند. از این رو ماهی قزل آلا بالای دو و نیم کیلو برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد.

این وزن کمتر در بازار موجود است. اما ما این وزن را در تناژ بالا داریم و می توانیم عرضه کنیم. تمامی مورد که گفته شد به غیر زیر یک کیلو سالمون آن هم موجود است. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.