فروش ماهی قزل الا در شهرکرد

فروش ماهی قزل الا در ماه نشان

ماهی قزل آلا یکی از ماهی های پر مصرف در ایران است. فروش ماهی قزل الا در شهرکرد موجب شده است که قیمت این ماهی در ایران کاهش پیدا کند. چهار محال و بختیاری قطب اول تولید ماهی قزل آلا پرورشی است. همچنین قیمت ماهی این شهر نسبت به دیگر شهر بسیار پایین تر است. ماهی قزل آلا آب شور یکی دیگر از گزینه هایی است که شما باید درباره آن مطالعه کنید.

یکی از ویژگی های ماهی قزل آلا این است که می شود در آب شیرین و آب شور پرورش داده شود. امروز در اصفهان در آب ها شور در حال پرورش این ماهی هستند. آب شور باعث می شود ماهی نیازی به مواد صنعتی نداشته باشند. همچنین ماهی شور دارای گوشتی نرم و منعطف و ترد است. این در حالی است که شما ماهی قزل آلا شهرکرد را خریداری کرده باشید متوجه می شوید کمی گوشت سفتی دارد.

معمولا پرورش دهندگان ماهی قزل آلا در شهرکرد ، بچه ماهی های خود را از اصفهان خریداری کرده و سپس در حوضچه های خود می ریزند. معمولا در وزن های 100 تا 300 گرم بچه های اصفهان خریداری شده و به حوضچه های جدید وارد می شود.

فروش ماهی قزل آلا در شهرکرد

حتما شما فکر می کنید اگر می خواهید ماهی تازه قزل آلا مصرف کنید حتما باید به چهار محال و بختیاری بروید و شیلات به شیلات بگردید تا ماهی قزل آلا با قیمت مناسب بدست بیاورید.

اما شما می توانید با یک تماس ساده با ما از قیمت روز ماهی قزل آلا آگاهی پیدا کنید. ماهی قزل آلا به صورت روز قیمت گذاری می شود. یعنی اگر شما قصد خرید ماهی دارید هر گه قدر که بگریدید تفاوت قیمتی که نسیب شما می شود در حد هزار نهایتا دو هزار تومان است.

ماهی قزل آلا آب شور

اما ما می توانیم ماهی قزل آب شور نیز برای شما فراهم کنیم. مرکز ما در اصفهان است. اصفهان به میزان تقریبی چهار محال و بختیاری تولید دارد. با این تفاوت که به صورت بچه ماهی به دیگر شهر ها ارسال می شود یا به صورت سفارشی به زن مورد نظر رسانده و به فروش می رسانند.

ویژگی اصلی ماهی قزل آلا آب شور در مرحله اول طعم این ماهی است. این ماهی چون در آب شور پرورش پیدا کرده طعم بسیار خوبی دارد. از طرف دیگر ماهی قزل آلا آب شور مواد صنعتی مصرف نکرده و به عبارتی می توان گفت که ارگانیک است.

چرا ماهی قزل آلا آب شور در دیگر شهر ها نیست؟

ماهی قزل الا آب شور سریعا فاسد می شود. به همین دلیل فروشگاه راغب نیستند ماهی آب شور را به شما عرضه کنند. معمولا شما زمانی که از فروشگاه ها خرید می کنید ماهی خیلی تازه بتوانید خرید کنید، ماهی است که 48 تا 72 ساعت قبل صید شده است.

این در حالی است که ماهی قزل الا آب شور تا این ساعت خراب شده است. شما تنها راحت خرید ماهی قزل آلا اب شور که دارید این است که به مزارع پرورش ماهی بروید یا با ما تماس بگرید.

ما می توانیم هر نوع ماهی را با قیمت بازار ولی کیفیت عالی برای شما فراهم کنیم.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.