فروش ماهی مرکب

فروش ماهی مرکب

فروش ماهی مرکب ، یکی از آبزیانی که ما کمتر آن را مصرف می کنیم ماهی های مرکب هستند. این ماهی شباهت زیادی به هشت پا دارند. آن ها شش پا کوتاه و دو عدد دیگر آن بلند است. فروش ماهی مرکب کمتر در تازه فروشی ها انجام می شود و بهترین راه خرید این نوع ماهی اینترنتی است.

ما در این مقاله قصد داریم درباره فروش ماهی مرکب مطالبی را بیان کنیم. این مطالب از سایت ها و تجربه شخصی بر گرفته است. لطفا نظرات و اطلاعات خودتان را با به اشتراک بگذارید. با کمک شما و لطف الهی می توانیم کیفیت مطالب خودمان را افزایش دهیم.

ما انواع ماهی های دریایی و پرورشی را به صورت عمده و خرد به فروش می رسانیم. کار ما بیشتر به صورت عمده است. اما دوستانی که در اصفهان یا شهرهای دیگر هستند و قصد دارند ماهی تازه را خریداری کنند.

ما به صورت هفتگی یا دو هفته یک بار فروش ماهی تازه داریم که در صفحه اینستاگرام آن را اعلام می کنیم. لطفا ما را در اینیستاگرام دنبال کنید و به صورت مستقیم با ما در تماس باشید.

فروش ماهی مرکب

فروش ماهی مرکب همان طور که گفته کمتر در فروشگاه های تازه فروشی انجام می شود. بهترین خرید برای شما، خرید اینترنتی است. ماهی مرکب به دلیل داشتن کالری، پروتئین، کربوهیدرات و چربی مناسب برای همه افراد نیست. بهتر افرادی که دارای مشکلات قلبی و بیماری های زمنیه هستند با مراعات از این ماهی استفاده کنند.

ماهی مرکب تازه باید رایحه اقیانوس داشته باشد و باید براق و چاق به نظر برسد نه تخلیه شده. بدن ، یا “کاپوت” کل ماهی مرکب با غشای بنفش پوشیده شده که خوراکی است اما گاهی اوقات برای ظاهر برداشته می شود. در صورت مشاهده علائم سوختگی فریزر، مانند بلورهای یخ اضافی ، از مصرف ماهی مرکب منجمد خودداری کنید.

ماهی مرکب دارای حدود 30 تا 45 درصد ضایعات است. این ماهی دارای پولک است. معمولا قسمت شکم و روده این ماهی تمیز و جدا می شود. بهتر است شما ماهی را خریداری کرده و خودتان ماهی را تمیز کنید.

ما فروش ماهی مرکب را فقط برای افرادی که درخواست داشته باشند داریم. می توانیم با ماهی هایی که هر هفته برای مصرف خودمان و دوستان می آوریم ماهی شما را هم بیاوریم. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

“شما می توانید تازه ترین میگو را از ما بخواهید”

روش خرید میگو از ما

همانطور که می دانید میگو در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرامراه های ارتباطی با ما
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.