فروش و قیمت روز ماهی شانک

ماهی شانک

 ماهی شانک یا Porgy، دارای گونه های مختلفی است. قیمت روز ماهی شانک 115 تا 120 هزار تومان به ازای هر کیلو قیمت خورده است. ماهی شانک دارای یک باله پشتی هستند و دهان های کوچک آن ها، مجهز به دندان های محکم است. توانایی آن ها باعث می شود بتوانند از رژیم غذایی ماهیان و مهرگان سخت پوسته استفاده کنند.

این ماهی هم یکی از ماهی های دریای جنوب است. این ماهی در آب ها گرم و کم عمق زندگی می کند. صیادان هم در دریای عمان و خلیج فارس می توانند این ماهی را صید کنند.

ماهی شانک

ماهی شانک همان طور که که گفته شده، در آب کم عمق و در سراسر آب های گرمسیری و معتدل یافت می شوند. اندازه آنها بیشتر از 30 سانتی متر (1 فوت) نیست، اما طول بعضی از آنها ممکن است به چهار برابر برسد.

این ماهی دارای تنوع و گونه ها بسیار زیادی است. آفریقای جنوبی، یکی از مکان هایی است که می توان تنوع زیادی از این ماهی برای شما قابل صید خواهد بود.

در استرالیا ، یکی از گونه های غذایی مهم به عنوان قورباغه شناخته می شوند. در ژاپن یک گونه مرتبط ،قرمز ( C. ماژور ) ، یکی دیگر از ماهی های مهم غذایی است .

در اروپا چندین گونه ارزشمند وجود دارد ، مانند ماهی تیره دریای سرخ، ماهی قرمز یا مایل به نقره ای طلایی از آبهای عمیق است. در اقیانوس اطلس غربی گونه هایی مانندscup ، یا گور شمالی ( Stenotomus chrysops ) ماهی خاکستری باند سیاه و سفید که در حدود 75 سانتی متر و 9 کیلوگرم رشد می کند ، هر دو از نظر غذایی و ورزشی ارزش دارند.

قیمت روز ماهی شانک

قیمت روز ماهی شانک
قیمت روز ماهی شانک

این ماهی در آب های کم عمق زندگی می کند و گونه های مختلفی از این ماهی وجود دارد. در حال حاضر قیمت روز ماهی شانک بین 115 تا 120 هزار تومان قمیت گذاری می شود.

این ماهی دارای خارهای بسیار ریزی است. همین موضوع باعث افراد کمی از این ماهی استفاده کنند. اما این ماهی یکی از معدود ماهی هایی است که میزان جیوه کمی دارند و خانم های باردار می توانند این ماهی را مصرف کنند.

“شما می توانید تازه ترین ماهی شانک را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی شانک از ما

همانطور که می دانید ماهی شانک در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.