فروش و قیمت روز ماهی کتو

ماهی کتو

ماهی کتو یکی دیگر از ماهی های جنوب است. قیمت روز ماهی کتو دقیقا مشخص نیست به همین منظور در صورتی که نیاز داشتید لطفا با ما تماس بگیرید. ماهی کتو یکی از ماهی هایی است که قاره های مختلف قابل صید است. این ماهی در ایران، عربستان، قطر، امارات، کویت، فیلیپین، ویتنام، یمن، استرلیا و … قابل صید است.

ماهی کتو

این ماهی دارای بدنی کشیده و به اصطلاح فشرده است. چشم های این ماهی در کنار سر او قرار دارد. بدن این ماهی خاکستری و پهلوی این ماهی نقره ای است. این ماهی یکی از مرغوب ترین ماهی های جنوب است که سریعا بعد از صید در بازار محلی به فروش می رسد. این باعث شده است که این ماهی کمی ناشناخته باشد.

این ماهی از سخت پوستان تغذیه می کند. همچنین از نظر تیغ و خار هم دارای تیغ هایی زیادیدر انتخاب دم خود است. اما خوشتی بسیار لذیذ دارد. این ماهی در حدود 40 تا 80 سانت طول دارد و حدود 4 کیلو گرم وزن دارد. همچنین همان طور که گفته شد بیشتر در آب های گرم زیست می کند. بیشتر این ماهی را در آب های خلیج فارس، دریای عمان و دریای سرخ صید می کنند.

قیمت روز ماهی کتو

قیمت روز ماهی کتو
قیمت روز ماهی کتو

همان طور که گفته شد قیمت دقیق این ماهی مشخص نیست. اما ما با ارتباطاتی که با لنج داران داریم هز میزان ماهی با قیمت مقرون به صرفه می توانیم برای شما تهیه کنیم.

همچنین در صورتی که می خواهید این ماهی را در بازار به صورت بسته بندی به فروش برسانید یا قصد صادرات دارید ما می توانیم بسته بندی وکیوم را برای شما انجام دهیم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی کتو را از ما بخواهید”

روش خرید  ماهی کتو از ما

همانطور که می دانید ماهی کتو در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.