قزلالا قیمت ، فواید ماهی قزل آلا

قیمت قزلالا

در این مقاله قصد داریم داریم درباره قزلالا قیمت (قیمت ماهی قزل آلا) و همچنین فواید ماهی قزل آلا توضیحاتی برای شما بدهیم. ماهی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که بسیار مورد توجه مردم قرار دارد.

ماهی قزلالا یکی از ماهی هایی است که بسیار مورد توجه است و دارای فواید بسیار زیادی است. ماهی قزلالا (قزل آلا) قیمت های مختلفی دارد. علت آن نوع پرورش، صید، غذا، سایز ماهی است.

قزلالا قیمت

قیمت ماهی قزل آلا
قیمت ماهی قزل آلا

قزلالا همان طور که گفته شد دارای قیمت مختلفی است. از طرف دیگر قزلالا را به صورت روزانه قیمت گذاری می کنند. در حال حاضر قیمت ماهی قزل آلا 46 هزار تومان است. اما این قمیت ممکن است فردا تغییر کند و سیر نزولی و صعودی داشته باشد. از دیگر ویژگی های ماهی قزل آلا را در ادامه بیان می کنیم.

قیمت ماهی قزل آلا در ایران امروز 2021. بسیاری از مردم ایران عاشق ماهی قزل آلا هستند. بنابراین تغییر قیمت این ماهی برای آن ها دارای اهمیت است. ماهی قزل آلا فواید زیادی دارد ‏همچنین نسبت به دیگر ماهی ها درای قیمت بهتری است. برای دریاقت قزلالا قیمت و نحوه ارسال لطفا با ما تماس بگیرید.

فواید ماهی قزل آلا

خوردن حداقل دو وعده ماهی قزل آلا در هفته برای بدن ما بسیار مفید است. می خواهیم معروف ترین فواید ماهی قزل آلا را به شما معرفی کنیم:

ماهی قزل آلا منبع بسیار قوی پروتئین است. شما باید چندین ماده غذایی را میل کنید که مواد مورد نیاز برای محافظت از بدن، استخوان و قدرت عضلاتی را برای شما فراهم کند. در حالی که ماهی قزل الا در یک وعده این مواد را در اختیار شما قرار می دهد. ماهی قزل آلا که یکی از غنی ترین وعده های غذایی به حساب می آید. همچینین به کسانی بدن آن ها به پروتئین نیاز دارند توصیه می شود ازاین ماهی استفاده کنند.

ماهی قزل آلا ماهی بسیار غنی از ویتامین ها است. این ماهی سرشار از ویتامین های B و D است.

  • ویتامین B12 که حاوی 50 درصد است.
  • یک ویتامین با 9 و حاوی 7 درصد اسید فولیک.
  • ویتامین B6 با 47 درصد.
  • ویتامین B5 حاوی 19 درصد اسید پانتوتنیک است.
  • ویتامین B3 و حاوی 50 درصد یاسمن است.
  • ویتامین B2 با ظرفیت 29 درصد.
  • ویتامین B1 و حاوی 18 درصد ویتامین است.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

قیمت قزلالا

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

قیمت قزلالا

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
قیمت قزلالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید