قزل آلا

فروش عمده ماهی قزل آلا از زنجان
قزل آلا در دریا، رودخانه و پرورشی قابل دسترس است. تخم ریزی این ماهی در رودخانه صورت می گیرد و کارگاه های پرورش ماهی قزل آلا را به صورت تخم خریداری می کنند.  
قزل آلا

ماهی قزل آلا ، هر یک از چندین ماهی گرانبها و غذای خانواده سالمن ها به شمار می رود ، که معمولاً در آب شیرین پرورش می یابند ، اگرچه چند نوع بین تخمریزی به دریا مهاجرت می کنند. ماهی قزل آلا با ماهی آزاد ارتباط نزدیک دارد . آنها ماهی های مهم هستند و اغلب در شیلات ها پرورش می یابند تا بعداً به رودخانه انتقال یابند.

ماهی قزل آلا عمدتا به دو جنس تعلق دارد: جنس خاویار یا تخم ریز که شامل ماهی آزاد و همچنین چندین ماهی قزل آلای گونه ، در حالی که جنس سالمن شامل چندین گونه ماهی قزل آلای که ممکن است به عنوان غذا در نظر گرفته می شود.

علیرغم این تمایزات ، ماهی در میان سخت ترین ماهی ها برای طبقه بندی باقی مانده است. سردرگمی ناشی از بی نظمی های فوق الذکر در آناتومی و از تنوع زیاد در رنگ و عادات است. طبقه بندی گونه ها به جنس به دلیل سهولت ترکیبی ماهی و اختلاط گونه های معرفی شده و بومی ، همچنان مشکل ساز است.

قزل آلا

ماهی ق معمولاً در آب شیرین سرد زندگی می کند. اغلب در میان اجسام غوطه ور یا در استخرهای عمیق زندگی می کند. آنها بومی نیمکره شمالی هستند، اما به طور گسترده ای به مناطق دیگر معرفی شده اند و در آن مناطق پرورش می یابند.  رژیم غذایی آنها شامل حشرات ، ماهی های کوچک و تخم مرغ و سخت پوستان است. ماهی قزل آلا بین پاییز و بهار تخم ریزی می کند و تخم های خود را زیر یک توده شن ، دفن می کند. در این زمان فرم های معدودی که بین تخمریزی به دریا مهاجرت می کنند به جریان ها بازمی گردند. تخم مرغ ها دو تا سه ماه طول می کشد به به ماهی قزل الا تبدیل وقتی ماهی ها لانه را ترک می کند و از پلانکتون شروع به تغذیه می کند ، به سوت معروف می شود .

شرکت ما (شرکت بازرگانی حقیقی ) با همکاری با تعداد زیادی از کارگاه های پرورش انواع آبزیان و همکاری با بسیار از شرکت های بسته بندی می تواند تمام خواسته های شما را برطرف کند . شما می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره تلفن همراه :09931997049
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com
روش ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.