قوانین صادراتی سیب خشک

طرز تهیه کیک خوشمزه با میوه خشک

قوانین صادراتی سیب خشک : برای این که شما بتوانید میوه خشک را صادر کنید، باید استاندارها را رعایت کنید. استانداردهای میوه خشک جهانی هستند و در تمامی دنیا به یک صورت است.

در این مقاله قصد داریم درباره قوانین صادراتی سیب خشک صحبت کنیم. ابتدا توضیحاتی درباره قوانین گمرکی و شرایط گمرکی بیان می شود. سپس درباره استاندارد های سیب خشک توضیحاتی بیان می شود. در آخر هم روش خدمات رسانی ما در این زمینه بیان می شود. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ‏ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده ‏خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ‏ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي ‏کنيم. لطفا براي مشاهده نمونه کارهاي ما در شبکه هاي مجازي به ما پيام ‏دهيد. همين طور در پيج اينيستاگرام ما نيز مي توانيد نمونه کارهاي ما را در ‏بخش هايلايت ها مشاهده کنيد.

قوانین صادراتی سیب خشک

در زیر قسمت از فرانید و تعریف های اظهار نامه گمرکی بیان شده است.

  • اظهارنامه گمرکی مستقیماً توسط مالکان و نمایندگان قانونی یا نیابتی آنها تنظیم می شود.
  • تراشیدن و پاک کردن روی اظهارنامه های گمرکی قابل انجام نیست.
  • پس از تسلیم اظهارنامه های گمرکی جهت ثبت، هیچ گونه تعدیلی از نظر نوع، کیفیت و قیمت واحد کالای اظهار شده امکان پذیر نیست.
  • ثبت اظهارنامه های گمرکی با ثبت صحیح در دفتری که در گمرک نگهداری می شود و درج شماره ثبت، تاریخ و مهر رسمی بر روی آن انجام می شود.
  • در صورت هرگونه تغییر در اظهارنامه های گمرکی ثبت شده توسط گمرکات و یا ابطال اظهارنامه های گمرکی، این موضوع به دبیرخانه اتحادیه های صادرکنندگان، اداره مالیاتی که مؤدی مالیاتی وابسته به آن است و موسسه آمار اعلام می شود. توسط اداره گمرکی که معامله را انجام داده است.
  • اشخاصی که اظهارنامه را امضاء کرده اند، مسئول صحت اطلاعات مندرج در اظهارنامه و اسناد ضمیمه اظهارنامه و رعایت کلیه تعهدات مورد نیاز رژیم مربوطه از نظر اجرای احکام کیفری می باشند. در مورد نمایندگی مستقیم، این مسئولیت متعلق به کسانی است که از طرف آن اقدام می کنند.
  • اظهارنامه را نمی توان به شخص دیگری منتقل کرد زیرا اعلامیه الزام آور است. فروش کالا به غیر موجب رفع تعهد اظهارکنندگان نمی شود.
  • هر فرم اظهارنامه برای یک قلم کالا استفاده می شود. در صورتی که کالای اظهار شده دارای بیش از یک قلم کالا باشد، برای هر سه مورد از فرم ادامه (پیوست 3 و 4) استفاده می شود. اما تعداد فرم های ادامه نمی تواند بیشتر از سه باشد. در مواردی که تعداد اقلام بیش از 10 فقره باشد، فهرستی حاوی شماره ترتیب اقلام، شماره GTIP، نوع کالا، پایه مالیاتی، نرخ مالیات و مبلغ مالیات به اظهارنامه اضافه می شود.

استاندارد های سیب خشک

برای صادرات نیاز است که کیفیت محصول شما مرقوب باشد. برای این منظور شما باید طبق استاندادها محصولات خودتان را آماده کنید. قوانین صادراتی سیب خشک ابتدا از محصول شروع می شود. اگر استاندارد رعایت نشود، صادراتی هم انجام نمی شود.

مهم است که سیب ها قبل از آبگیری ضخامت مناسبی داشته باشند. سیب ها را به ضخامت تقریباً 1/3 اینچ برش دهید. ضخامت آنها نباید از 1/2 اینچ بیشتر باشد. در غیر این صورت، آنها به خوبی خشک نمی شوند. به 4 از 7 زیر ادامه دهید.

سیب های خشک از میوه سالم و رسیده سیب معمولی (مالوس پومیلا) با شستن، دسته بندی، برش دادن، پوست کندن، هسته گیری و برش دادن به قطعات تهیه می شوند. بخش های سیب آماده شده به درستی خشک می شوند تا قسمت بیشتری از رطوبت از بین برود تا بافتی نیمه خشک ایجاد شود. ممکن است محصول به اندازه کافی سولفوره شود تا تغییر رنگ را به تعویق بیندازد. سیب‌های خشک را مرتب می‌کنند یا تمیز می‌کنند یا هر دو را برای اطمینان از محصولی تمیز، سالم و سالم.

درجات سیب خشک

همان طور که گفته شد، استاندارد ها در بیشتر جاهای دنیا یکسان است. بهترین جایی که می توان با توجه با محصول خودمان را تولید کنیم، آمریکا است. به همین دلیل اطلاعات زیر مربوط به کشور آمریکا است.

1. سیب خشک درجه A ایالات متحده یا فانتزی ایالات متحده به کیفیت سیب های خشک شده به شکل قطعات پای، برش ها یا حلقه ها یا گوه هایی گفته می شود که در آنها رطوبت محصول نهایی بیش از 24 درصد وزنی نباشد و دارای ویژگی های گونه ای مشابه باشد. دارای طعم و بوی معمولی، دارای رنگ خوب، عملاً اندازه یکنواخت، عملاً عاری از عیب و دارای بافت مناسب.

2. سیب های خشک درجه B یا US Choice به کیفیت سیب های خشک به شکل تکه های پای، برش ها یا حلقه ها یا گوه هایی گفته می شود که در آنها رطوبت محصول نهایی بیش از 24 درصد وزنی نباشد و دارای ویژگی های گونه ای مشابه باشد. که دارای طعم و بوی معمولی، دارای رنگ نسبتا خوب، دارای اندازه نسبتاً یکنواخت، به طور معقولی عاری از عیب و دارای بافت نسبتاً خوب هستند.

3. سیب های خشک درجه C یا استاندارد ایالات متحده به کیفیت سیب های خشک شده به شکل تکه های پای، برش ها یا حلقه ها، برش ها یا برش هایی گفته می شود که در آنها رطوبت محصول نهایی بیش از 24 درصد وزنی نباشد که ممکن است دارای آن باشد. ویژگی های گونه ای متفاوت، دارای طعم و بوی معمولی، دارای رنگ نسبتاً خوب. که از نظر اندازه نسبتاً یکنواخت هستند، به جز سبک برش. که نسبتاً عاری از عیب هستند و دارای بافت نسبتاً خوبی هستند.

سیب‌های خشک بی‌استاندارد، کیفیت سیب‌های خشک‌شده‌ای است که شرایط استاندارد درجه C یا استاندارد ایالات متحده را برآورده نمی‌کنند.

خدمات ما برای قوانین صادراتی سیب خشک

برای این که بتوانید صادرات داشته باشید، باید قوانین صادراتی سیب خشک را رعایت کنید. ما تولید کننده سیب خشک هستیم. تولیدات ما دارای کیفیت عالی هستند و با توجه به قوانین بین المللی و استانداردهای جهانی محصولات ما تولید می شود.

برای خرید با ما و یا کسب مشاوره از ما با شماره هایی که تماس بگیرید، یا در وانزاپ و اینیستاگرام به ما پیام دهید.

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

سلب مسئوليت: اطلاعات موجود در اين سايت فقط براي اهداف آموزشي است ‏و جايگزيني براي درمان پزشکي توسط متخصص مراقبت هاي بهداشتي نيست . ‏به دليل نيازهاي فردي منحصر به فرد ، خواننده بايد با پزشک خود مشورت کند تا ‏مناسب بودن اطلاعات را براي موقعيت خواننده تعيين کند. همچنين اين مطالب از ‏مطالب سايت هاي انگليسي زبان تهيه شده و امکان اشتباهات اطلاعاتي وجود ‏دارد.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.