قیمت تن ماهی بندرعباس

تن ماهی ارزان قیمت

قیمت تن ماهی بندرعباس ، تن ماهی یا ماهی های صنعتی ماهی هایی هستند که معمولا برای کنسرو استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم درباره قیمت تن ماهی بندرعباس صحبت کنیم. همچنین به معرفی ماهی های تن که در بندرعباس قابل خرید است می پردازیم.

ماهی های صنعتی

ماهی های صنعتی، ماهی هایی هستند که برای کنسرو و در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. ماهی های تن عبارتند از ماهی هوور، گیدر، زرده، مارلین، جک اسمیت و بادبان ماهی یا سلفیش.

بهترین ماهی هایی که در بندرعباس می توانید خرید کنید ماهی هوور و ماهی زرده است. قیمت تن ماهی بندرعباس نسبت به چابهار کمی بالاتر است و تامین دائمی ندارد. البته به خاطر این که صید بندرعباس از خلیج فارس و دریایی عمان است کیفیت بهتری دارد.

قیمت تن ماهی بندرعباس

قیمت تن ماهی بندرعباس کمی از قیمت ماهی در چابهار بالاتر است. اما خوب از طرف دیگر هزینه و شرایط حمل ساده تری برای شما دارد. همین طور در بندرعباس شما می توانید ماهی های صنعتی را نیز به سادگی خرید کنید.

ما شرایطی را فراهم کرده ایم که شما بدون مراجعه به بندرعباس، چایهار یا بوشهر و قشم ماهی مورد نظر خودتان را با قیمت مناسب خرید کنید. از طرف دیگر ما توان تامین دائمی ماهی داریم. ما با بیشتر صیادانی که صید ماهی صنعتی دارند ارتباط ایجاد کرده ایم.

بندرعباس یکی از بزرگ ترین بازارهای ماهی ایران را دارد که ماهی با قیمت های مختلف در آن به فروش می رسد. این باعث می شود که شما توانید به سادگی با صیادان ارتباط برقرار کنید. از طرف دیگر میناب یکی از شهر های نزدیک بندرعباس است که صید زیادی دارد اما افراد زیادی با صیادان این شهر ارتباط برقرار نکرده اند. اگر به دنبال برد سه جانبه هستید در خدمت شما هستیم.

“شما می توانید تازه ترین ماهی های صنعتی را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی صنعتی از ما

همانطور که می دانید ماهی صنعتی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.