قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت ماهی ها

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران ، موضوعی است که قصد داریم در این مقاله درباره آن صحبت کنیم. خوشحال می شیم نظر خودتان را در قسمت دیدگاه ها بیان کنید و میزان موافقت خودتان یا مخالفت یا نکات فراموش شده را بیان کنید.

قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران

قیمت روز ماهی قزل الا در بازار تهران دائما در حال تغییر است. معمولا قیمت بازار مشخص است. در ایران پرورش ماهی قزل آلا بدون توجه به آب و هوا در حال انجام است. از این رو قیمت ماهی ها هم با توجه به جای پرورش و کیفیتی که دارد متفاوت است.

اما معمولا مردم اطلاعات دقیقی از انواع ماهی ندارند. این موضوع باعث می شود که ماهی که دارای کیفیت پایین تری است را با قیمت بالاتری به مشتری ارسال می کنند.

انواع ماهی قزل آلا در ایران

ماهی های قزل آب شور اصفهان یکی از انواع ماهی هایست که بسیار خوشمزه و لذیذ است. اما سرعت فساد پذیری بالایی دارد. به همین دلیل قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران ، بر روی این ماهی پایین است. این ماهی معمولا به صورت زنده خریداری می شود و در آب های سرد پروار می شوند. این طور مقاوت گوشت آن ها در چند روز اول زیاد است اما بعد چند سریع فاسد می شود. ماهی آب شور معمولا بسته بندی و برای رستوران ها استفاده می شود

ماهی شهرکرد، ماهی است که معمولا شما به عنوان ماهی چشمه در بازار مشاهده می کنید. آب شهرکرد سرده و باعث می شود که گوشت ماهی سفت باشد و سرعت فساد آن پایین باشد.

ماهی قزل آلا کمی از تغییر دما را حس کند و همچنین با دست زیاد جا به جا بشود و گوشت خود را ول می کند. زمانی ماهی گوشت خودش را ول کند مشتری پسند نیست. این موضوع هم بسیار در تعیین قیمت روز ماهی قزل آلا در بازار تهران تاثیر گذار است.

از دیگر ماهی قزل آلا در بازار تهران می توان به ماهی شمال، یعنی استان مازندارن، گیلان و گلستان اشاره کرد که به خاطر مصرف مردم شمال قیمت بالایی دارند. همچنین استان زنجام، قزوین و کردستان هم از دیگر استان هایی هستند که ماهی آن ها در بازار تهران به فروش می رسد.

ماهی قزل آلا رستورانی

یکی از نوع ماهی قزل آلا در بازار تهران ، ماهی قزل الا رستورانی است. ماهی قزل الا رستورانی دارای اندازه مشخص است. این ماهی را به اصطلاح ماهی سایز N8 می نامند. وزن این ماهی بین 300 تا 600 گرم است. شما می توانید این ماهی را به صورت تازه و یا منجمد تهیه کنید. ما می توانیم در هر حجمی این ماهی را برای شما آماده و ارسال کنیم. اما به دلیل شرایط ماهی قزل الا که سرعت فساد بسیار بالایی دارد. یکی از بهترین گزینه برای رستوران ها خرید ماهی قزل الا منجمد است. برای خرید ماهی قزل الا منجمد لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره چه ماهی به روسیه صادر می شود یا ‏ماهی صادراتی به روسیه چیست؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره نحوه صادرات ماهی به روسیه ‏لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی مارلین حلال گوشت است؟  لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره بسته بندی ماهی قزل آلا لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره سایت فروش ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی سالمون شمال لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.