قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار

طرز تهیه کیک خوشمزه با میوه خشک

قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار : بازار میوه خشک بسیار بزرگ است. شرکت های تولید آب میوه، رستوران ها، کیک پزی ها و مردم از مصرف کنندگان بزرگ میوه خشک هستند.

در این مقاله قصد داریم درباره قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار صحبت کنیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید باشد.

ما توليد کننده انواع ميوه خشک هستيم و به صورت خرد و عمده انواع ميوه ‏هاي ‏خشک را به فروش مي رسانيم. براي هديه دادن، براي ميان وعده خوب و ‏سالم ‏و براي پخت پز ميوه هاي خشک ما بسيار مناسب هستند. ما با ارائه يک ‏بسته ‏بندي خوب و کيفيت عالي شما را در هر شرايط سر بلند مي کنيم.

قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار

قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار بسیار مختلف است. علت آن ها موارد مختلفی است که در این مقاله قصد دراین به بررسی قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار و عوامل آن بپردازیم. عوامل مختلفی بیان شده است.

از مهم ترین این عوامل می توان به میوه استفاده شده، نوع خشک کردن، شخص یا شرکت تولید کننده اشاره کرد. شما می دانید که هر چه قدر که کیفیت میوه استفاده شده برای خشک بهتر باشد، کیفیت بهتری برای خروجی خواهیم داشت. اما متاسفانه در حال حاضر تعداد بسیار به خاطر کاهش قیمت های خود میوه های که پای درخت است را خریداری کرده و از آن ها استفاده می کنند.

عامل دوم دستگاه و نحوه خشک کردن است. در روستاها با آفتاب و در فضای باز میوه ها خشک شده و برای بازار ارسال می شود. اما با جدیدترین دستگاه میوه ها را خشک می کنیم. با آفتاب خیلی از هزینه ها وجود ندارد اما کیفیت خوبی بدست نمی آید.

عوامل تعیین قیمت

عامل سوم شخص یا شرکت تولیدی است. شما می توانید هنگام خشک کردن از رنگ و افزودنی هایی استفاده کنی که رنگ و طعم میوه خشک را خوب کند ولی مضرط هایی نیز دارد.

اما خوب قمیت میوه خشک طبیعی است که کمی بالا باشد. شما زمانی که یک میوه خشک را خریداری می کنید. درواقع 7 تا 10 کیلو میوه خریداری کرده اید که آن شسته، خورد شده و خشک شده است. به همین جهت از نظر قیمتی در واقع به صرفه تر است.

اما چون اندازه آن کوچک به نظر می رسد شما فکر می کنید که قیمت آن بالا است. به عنوان مثال، هنگامی که زرد آلو تازه را بر می دارید. نهایتا در یک دست شما چهار تا پنج زرد آلو قرار می گیرد. این درحالی است که زرد آلو خشک را می توانید 10 تا 12 تا بردارید. آیا زرد آلو تازه در یک نوبت 10 یا 12 عدد میل می کنید.

نحوه ارسال و دریافت قیمت فروش میوه خشک عمده در بازار

برای دریافت قیمت کافی با ما تماس بگیرید، هعمچنین شما می توانید نوع بسته بندی خودتان را مشخص کنید. شاید بخواهید که هدیه بدهید یا به بازار خارجی ارسال کنید. در این حالت بسته بندی خاص برای شما استفاده می شود، اما شاید به صورت فله بخواهید که قیمت خود میوه را پرداخت می کنید. همین طور نوع دریافت را نیز خود شما می توانید مشخص کنید.

سلب مسئوليت: اطلاعات موجود در اين سايت فقط براي اهداف آموزشي است ‏و جايگزيني براي درمان پزشکي توسط متخصص مراقبت هاي بهداشتي نيست . ‏به دليل نيازهاي فردي منحصر به فرد ، خواننده بايد با پزشک خود مشورت کند تا ‏مناسب بودن اطلاعات را براي موقعيت خواننده تعيين کند. همچنين اين مطالب از ‏مطالب سايت هاي انگليسي زبان تهيه شده و امکان اشتباهات اطلاعاتي وجود ‏دارد.‏

“شما می توانید تازه ترین میوه خشک را از ما بخواهید”

روش خرید میوه خشک از ما

همانطور که می دانید میوه خشک در گونه های مختلفی تولید می شود و تنوع میوه ها بالا است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع میوه خشک با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع میوه خشک می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع میوه خشک را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.