قیمت ماهی جنوب امروز

قیمت روز ماهی جنوب

قیمت ماهی جنوب امروز ، ماهی های جنوب گستردگی زیادی دارد. ما به صورت بر روی تعداد مشخصی از این ماهی ها فعالیت می کنیم. از جمله ماهی های جنوبی که ما بر روی آن ها فعالیت می کنیم. می توان به ماهی شوریده، ماهی هوور، مهای هامور، ماهی گیدر، ماهی کد، ماهی حلوا سفید و حلوا سیاه، ماهی گالت است.

در این مقاله قصد داریم بعضی از ماهی های جنوبی که بر روی آن ها کار می کنیم و قیمت ماهی جنوب امروز را با هم بررسی کنیم. امید وارم این اطلاعات برای شما مفید باشد.

قیمت ماهی جنوب امروز

همان طور که بیان کنیم ما به صورت تخصصی بر روی تعداد مشخصی ماهی فعالیت می کنیم. این برای این مزیت را دارد که می توانیم بهترین قیمت ماهی جنوب امروز را به شما بدهیم.

انواع ماهی های صنعتی از جمله ماهی هوور، گیدر، زرده  و… را می توانیم در طول سال در اختیار شما قرار دهیم. در حال حاضر قیمت ماهی هوور 35 هزار تومان، گیدر 39 هزار تومان است.

ما دیگر ماهی های جنوب را هم داریم. اما قیمت ماهی های جنوب به صورت روزانه در حال تغییر است. به همین جهت نمی توانیم قیمت دقیقی در حال حاضر در سایت قرار دهیم.

ما ماهی های شوریده، هوور، حلوا سیاه، کد و گالت را به می توانیم در این فصل برای شما تهیه کنیم. ماهی های جنوب به صورت فصلی هستند. از این رو ما در هر فصل سال یک ماهی به خصوصی را برای فروش داریم. از طرف دیگر به برای کشورهای همسایه ماهی قزل آلا و ماهی دریا ارسال می کنیم به صورت غیر مستقیم، از این رو برای تامین خود نیز خرید می کنیم.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و نحوه خرید با ما تماس بگیرید. قیمت ماهی جنوب امروز ‏شوریده 50 هزار تومان، هامور 170 هزار تومان، حلوا سفید 480 هزار تومان است.

“شما می توانید تازه ترین بخواهید”

روش خرید ماهی های جنوب  از ما

همانطور که می دانید ماهی های جنوب در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.