قیمت ماهی سالمون امروز

ماهی سالمون شمال

قیمت ماهی سالمون امروز ، ماهی سالمون یکی از ماهی های است که مورد پست مردم ایران است. علت این موضوع هم رنگ این ماهی است. ماهی سالمون که در ایران هست و به صورت پرورشی موجود است همان ماهی قزل آلا است.

ماهی قزل آلایی که بیست روز قبل از صید رنگ دانه مصرف کند. گوشت آن تغییر رنگ داده و تبدیل به ماهی قزل آلا سالمون می شود. در ایران دو نوع سالمون داریم که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

قیمت ماهی سالمون امروز کاملا با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود و قمیت این ماهی به صورت روزانه تغییر می کند. این ماهی حدود 5 تا 10 هزار تومان گران تر از ماهی قزل آلا معمولای است. در این روز که من این مقاله را می نویسم قیمت خرید این ماهی حدود 56 هزار تومان است که در فروشگاه های تازه فروشی به قیمت 59 هزار تومان نیز به فروش می رسد. اما برای شما که به صورت تناژ قصد خرید قیمت خود به خود کاهش پیدا می کند.

همچنین اگر شما به عنوان برای مصرف این ماهی را قصد خرید دارید. ما با پیک رایگان برای شما آن را ارسال می کنیم. البته این مخصوص مردم اصفهان است.

ماهی سالمون

در ایران دو ماهی به عنوان ماهی سالمون شناخته می شود. ماهی سالمون نروژی و ماهی سالمون قزل آلا.

ماهی سالمون نروژی در ایران پرورش داده نمی شود. این ماهی کاملا وارداتی است و شما حتی زمانی که در گوگل به دنبال فواید ماهی سامون قزل آلا هستید. ویژگی های ماهی سالمون نروژی را برای آن نوشته اند.

قیمت ماهی سالمون نروژی در حال حاضر 4 یا 5 برابر قیمت ماهی سالمون امروز قزل آلا است. اما اگر ماهی قزل الا در شرایط خوب رنگ دانه ها را مصرف کرده باشد از نظر رنگ گوشت کاملا شبیه به ماهی سالمون است.

قیمت ماهی سالمون امروز

همان طور که گفته شد قیمت ماهی سالمون امروز با توجه عرضه و تقاضا و شرایط اقتصادی و سیاسی قیمت گذاری می شود. لطفا برای دریافت قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

“ماهی قزل آلا یک غذای کامل”

روش خرید مختلف خرید ماهی قزل آلا از ما

همانطور که می دانید ماهی  قزل آلا دارای گونه های مختلفی است که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید و از تمامی فواید ماهی قزل آلا برخوردار شوید. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل الا در شهرکرد یا ماهی شهرکرد لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خریدار ماهی قزل آلا شما هستیم لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید ماهی سالمون لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید انواع ماهی سالمون قزل آلا شما لطفا اینجا کلیک کنید.‏
  • جهت مطالعه بیشتر درباره ماهی قزل آلا قیمت این روز ها لطفا اینجا کلیک کنید.‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید