قیمت ماهی شیر

ماهی شیر قیمت

ماهی شیر یکی از ماهی های خلیج فارس است که در آب های شور زندگی می کند. ماهی شیر پرورشی، ماهی قباد و ماهی شیر دم زرد از موضوعات این مقاله است. قیمت ماهی شیر با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود. این ماهی با ماهی قباد خیلی شبیه به هم هستند. قیمت روز ماهی شیر در بازار های روز در حال حاضر در حدود 190 هزار تومان است.

این ماهی در دریای عمان و خلیج فارس قابل صید است. این ماهی را می توان در وسعت زیادی صید کرد. به صورتی که این ماهی را شما می توانید در آب های ژاپن و حتی استرالیا نیز پیدا کنید.

ماهی شیر سرشار  از امگا 3 است. همچنین این ماهی حاوی ویتامین  12B-، پروتئین،  و سلنیوم است. امگا به مصرف کننده 3 کمک می کند تا التهاب های داخلی را درمان، ساختار سلولی را بهبود و خطر بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

مشخصات کلی و قیمت روز ماهی شیر

این ماهی از خانواده ماهیان تن یا تن ماهیان است. شمل بدنی این ماهی به شکل دوکی شکل است و دارای اسکلت استخوانی است. این ماهی دارای رنگ بدن نقره ای است و کمر این ماهی بقریبا آبی شکل است.

طول این ماهی متغیر است. شما می توانید از یک متر و بیست سانت تا دو متر چهل سانت این ماهی را پیدا کرده و خریداری کنید. دم این ماهی به صورت دو شاخه ای هم هست. بعضی از ماهی ها را به عنوان ماهی شیر دم زرد معرفی می کنند. در این زمنیه در ادامه توضیح خواهیم داد.

این ماهی دریای عمان و خلیج فارس را می توانید در بیشتر آب ها پیدا کنید. شما می توانید در اقیانوس هند، اطلس، خلیج بنگال، اندونزی، دریای سمر و اقانوس آرام صید کنید.

این ماهی بیشتر در آب های کم عمق به سر می برد. همچنین شما می توانید در سواحل آن ها را مشاهده کنید. شما حتی اگر خوش شانس باشد می توانید این ماهی را با قلاب صید کنید.

غذای این ماهی ماهی های کوچک تر و آبزیانی مثل پلانگنون است. این موضوع باعث افزایش کیفیت گوشت این ماهی شده است.

شیر دم زرد

این ماهی را در جنوب معمولا به عنوان شیردم زرد یا شیر‌پولک دار معرفی می کنند. اما هیچ نسبتی به این ماهی وشیر وجود ندارد. این ماهی دارای اسم های متنوعی است. ماهی کوتر (چنگو/شیرنیزه ای/باراکودا/دوولمی/ ماهی‌شیر دم زرد). انواع اسم هایی است که برای این ماهی بیان می شود.

بدن این ماهی شبیه به اردک ماهی است. آرواره پایینی این ماهی جلو آمده است. اما دم این ماهی مانند شیر به صروت دو شاخه است. این ماهی شباهت های زیادی با ماهی های شکاری چه از نظر ماهیان شکاری فعال و یا منتظر دارد.

قیمت روز این ماهی در حال حاضر در خرده فروشی ها 135 هزار تومان قیمت خورده است.

ماهی شیر پرورشی

ماهی شیر
ماهی شیر پرورشی

آیا ماهی شیر پرورشی نیز وجود دارد؟ صد البته که نمونه پرورشی این ماهی نیز وجود دارد. البته کیفیت گوشت این ماهی نسبت به آزاد این ماهی کمتر است. اما برای نیاز جامعه پرورش این ماهی نیز در آب ها دریای جنوب وجود دارد.

تفاوت بین ماهی قباد و شیر

قیمت روز ماهی قباد
قیمت روز ماهی قباد

ماهی قباد کاملا شبیه‌شیر است. با این تفاوت این از نظر اندازه تفاوت هایی با شیر دارد. تفاوت اول در بین این دو ماهی در لکه هایی است که دارند. ماهی قباد دارای لکه های نقطه ای است. در حالی که شیر دارای لکه های کشیده و عمودی است. شما می توانید درباره تفاوت های بیشتر در مقاله های ما چست و جو کنید.

“شما می توانید تازه ترین ماهی شیر را از ما بخواهید”

روش خرید ماهی شیر از ما

همانطور که می دانید ماهی شیر در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

مطالعه بیشتر

  • جهت مطالعه بیشتر درباره خرید و فروش ماهی قزل پرورشی  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی کتو لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش آنلاین ماهی جنوب به صورت عمده  لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز اردک ماهی لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قیمت روز ماهی سوف لطفا اینجا کلیک کنید.
  • جهت مطالعه بیشتر درباره فروش و قمیت روز ماهی سفید دریایی لطفا اینجا کلیک کنید. جهت مطالعه بیشتر درباره پرورش ماهی قزل آلا در استخر های اصفهان  لطفا اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.