قیمت ماهی صبور

قیمت ماهی صبور

ماهی صبور یکی از ماهی های جنوب است. قیمت ماهی صبور در حال حاضر حدود 50 تا 60 هزار تومان است. اما این قیمت با توجه به بازار و زمان صید متفاوت خواهد بود. این ماهی یکی از ماهی های خوشمزه است که در مردم جنوب هم طرفداران زیادی دارد.

مطالبی که در این مقاله ارائه می شود:

  • ماهی صبور
  • تجارت و قیمت ماهی صبور
  • خواص ماهی صبور
  • روش خرید ماهی صبور

ماهی صبور

ماهی صبور در آب هاب خلیج فارس تا اقیانوس آرام بافت می شود. به صورتی که در بنگال یکی از ماهی های پر طرفدار ماهی صبور است. معمولا این ماهی را به صورت کبابی استفاده می کنند. همچنین برای طعم دار کردن این ماهی معمولا از انواع سبزیجات عطری، تمر هندی و … استفاده می کنند و با سبزی پلو میل می کنند.

این ماهی را می توان در خلیخ فارس، دریای عمان، اقیانوس هند و اقیانوس آرام صید کرد. به صورتی که این ماهی همان طور که گفته شد مورد توجه مردم بنگال است و بسیار از این ماهی استفاده می کنند.

این ماهی در آب شور زندگی می کند. در عمق 200 متری است. همچنین در آب های گرم توان زیست دارند. این ماهی در فصولی به رودخانه های مهارجرت می کنند. معمولا این کار را برای تخم ریزی انجام می دهند. بهترین مناطقی که شما می توانید این ماهی را به صورت عمده خریداری کنید چابهار، بندر عباس و بوشهر است. البته خود این شهر ها شاید مرکز این ماهی نباشد اما شهرهای اطراف این شهر های مناطق اصلی توزیع ماهی هستند. به عنوان مثال شاید بوشهر صید زیادی نداشته باشد اما بندر گناوه یکی از جاهایی است که شما می توانید به راحتی این ماهی را خریداری کنید.

در خرید قیمت ماهی صبور اهمیت پیدا می کند و این که کیفیت که خریداری می کنید به چه صورت باشد. شما به عنوان کسی که قصد خرید ماهی به صورت عمده را دارید و برای شرایط تجاری و انجام فراوری بر روی این ماهی و فروش این ماهی این خرید را انجام می دهید. خرید به قیمت ماهی برای شما دارای اهمیت می شود.

تجارت و قیمت ماهی صبور

معمولا صیادان ماهی را به مشتری ها که خرید دائمی دارند و با دارای اعتبار هستند با قیمت بهتری می دهند. همچنین تضمین پرداختی که آن ها دارند هم تاثیر زیادی بر این موضوع دارد.

ما به عنوان شرکت می توانیم ماهی با قیمت رقابتی و با کیفیت عالی و تضمین تامین در تمامی فصول و ماه های سال برای شما، نگرانی شما در ضمینه تامین را از بین ببرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خواص ماهی صبور

این ماهی گرم آبی دارای خواص بسیار زیادی است. دارای پروتئین بسیار خوبی است. در 100 گرم از این ماهی 310 کالری، 25 گرم پروتئین و 22 گرم چربی وجود دارد. همچنین نباید مواد معدنی مانند ویتامین سی، آهن و کلسیم را در این ماهی فراموش کرد.

“شما می توانید تازه ترین ماهی صبور بخواهید”

روش خریدماهی صبور از ما

همانطور که می دانید ماهی در گونه های مختلفی وجود دارد که قیمت هر کدام در بازار کشور متفاوت می باشد. اگر به دنبال خرید انواع ماهی با کیفیت عالی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق سایت بازرگانی حقیقی اطلاعات تماس خود را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم.

 برای خرید انواع ماهی می توانید در قسمت دیدگاه نام خانوادگی، شماره تماس و محصول مورد خود را نوشته تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند(اطلاعات تماس شما برای دیگران نمایش داده نمی شود و فقط مدیر سایت به آن دسترسی دارد). یا با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید.

خرید از سایت بازرگانی حقیقی به صورت اینترنتی بوده و انواع ماهی و میگو را به صورت عمده و جزئی خرید و فروش می کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با شماره های زیر در تماس باشید.

” شما شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.”

شما می توانید برای مطالعه دیگر مقاله های ما اینجا کلیک کنید.

راه های ارتباطی با ما

نام و نام خانوادگی:اصلان حقیقی
شماره همراه09134469940
شماره واتزاپ و تلگرام09931997049
اینیستاگرام@HAGHIGHi_company
آدرساصفهان، اصفهان خیابان علامه شرکت بازرگانی حقیقی
ایمیل:Aslan.hasghighi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.